جمع آوری میله هایBRT رشت و میدان بصیرت لاهیجان نمونه ی کامل بی تدبیری است

در راستای اجرای عدالت اجتماعی نحوه توزیع خدمات شهری در محلات شهر لنگرود یکسان می شود

هر کسی وارد حرفه و شغلی می شود باید علم به آن کار را داشته و کار بلد باشد

خانواده احمدرضا شاکر،مهدی قائدی را به منزلشان راه ندادند!

مدیرعامل شهرک صنعتى لاهیجان، عضو کمیسیون حقوقى و قضایى خانه صنعت، معدن و تجارت و ایران شد

رویکرد ستاد تنظیم بازار توجه به اقتصاد محلی است | توزیع ۲۷ تن میوه شب عید در املش

گیلان در روزی که گذشت ( ۳ اسفند ۱۳۹۶) + صوت

آنقدر به گروه‌ها وصله منافق، اغتشاشگر و فتنه‌گر زدیم وصله کم آوردیم | چون کسی نمی‌تواند حرفش را بزند حرف‌ها تبدیل به عقده می‌شود

کاسپین مطابق با تصمیمات مراجع ذیصلاح انجام وظیفه می کند | تعیین تکلیف مطالبات ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی فرشتگان

مجموعه شعر«سیاهی های زمین را خط نمی‌زنم» در لنگرود رونمایی شد + تصاویر

ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات رودسر برگزار شد + تصاویر

هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند | عکس خبر

کد خبر: 105877 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵:۵۵ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

فرماندار لاهیجان:

دانشجویان از اوضاع کشور، منطقه و جهان آگاه شوند

فرماندار لاهیجان گفت: دانشجویان باید از اوضاع کشور، منطقه و جهان آگاه شوند و وضعیت بودجه و دیگر مسائل جاری کشور برای دانشجو توسط اساتید مجرب و برجسته ترسیم و تبیین گردد.

سید محمد احمدی در جلسه کمسیون دانشجویی شهرستان لاهیجان، ضمن ارائه محورهای مورد بحث در جلسه، اظهار کرد: در آستانه فرار رسیدن ۱۶ آذرماه، روز دانشجو قرار داریم و باید این روز که به عنوان نماد مبارزات دانشجویی با استبداد در تقویم جمهوری اسلامی ایران آمده است، هرچه باشکوه تر گرامی داشته شود.

فرماندار لاهیجان افزود: روز دانشجو در ایران به ۱۶ آذرماه اطلاق می شود و این روز به یاد سه دانشجو که هنگام اعتراض به سفر رئیس جمهور وقت ایالت متحده آمریکا به ایران و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا در سال ۱۳۳۲ در دانشگاه تهران به شهادت رسیدند، نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه ها و دانشجویان موجب بالندگی کشور می شوند، تصریح کرد: ما باید همواره شان دانشگاه و دانشجو را بالا نگه داریم و دانشگاه ها نیز باید مطابق سیاست های کلی نظام و نیاز جامعه دانشجو تربیت کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: دانشجویان باید طوری تعلیم ببینند که وقتی جذب بازار کار می شوند، به عنوان یک کارشناس به پیشرفت مملکت کمک کنند.

احمدی، با بیان اینکه مشکل مالی دانشگاه نباید عاملی جهت عدم توجه به خواسته دانشجویان باشد، گفت: دانشجویان باید از اوضاع کشور، منطقه و جهان آگاه شوند و وضعیت بودجه و دیگر مسائل جاری کشور برای دانشجو توسط اساتید مجرب و برجسته ترسیم و تبیین گردد.

وی ادامه داد: اگر دانشجو آگاهی خود را نسبت به مسائل کلی کشور کامل کند، نقدهایش هم منصفانه خواهد بود لذا مسئولان در برابر پرسش‌های دانشجویان پاسخگو باشند.

فرماندار لاهیجان، به اهمیت درج ایام الله در تقویم کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: روزهایی مانند ۱۳ آبان، ۱۶ آذر و ۲۲ بهمن برای ما روزهای مقدسی هستند لذا دشمن همیشه سعی دارد مقدسات ما را نشانه بگیرد و بیشترین توطئه را در این ایام برای تضعیف نظام استفاده می کند. جا دارد روسای  دانشگاه ها از بروز هرگونه تنشی جلوگیری کنند و نگذارند موضوعات حاشیه دار شوند.

احمدی، امروز جایگاه ویژه جمهوری اسلامی ایران را بر همگان آشکار دانست و یادآور شد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، برطرف کردن مشکلات کلان کشور بر عهده مسئولان عالی رتبه است، اما مطالبه گری دانشجویان اگر با مطالعه و اطلاعات دقیق و درست همراه باشد، قطعا زمینه ساز تلاش بیشتر مسئولان برای حل مشکلات خواهد بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار