مشکل پیش آمده برای رضا علیزاده اداری و بین بخشی است|مشکلی برای ادامه کار آقای علیزاده وجود ندارد

هیچ‌کس نمی‌تواند آبروی کسی را بریزد | ؛ تهدید‌ها جدی است اما دلسرد نشوید | باید مانند جنگ از زیر آتش‌بار سنگین با رشادت عبور کنیم

گازرسانی به روستاهای گردشگرپذیر آستارا ماه آینده پایان می یابد

افشای پشت پرده شایعه برکناری سیف از ریاست بانک مرکزی

دومین اردوی تیمهای دوچرخه سواری گیلان برگزار شد

مرگ جانکاه جوان ۲۷ ساله در خیابان ژاندارمری رشت

توضیحات جهرمی درباره مصوبه جدید اینترنت

اسرائیل کارخانجات نظامی ایران را بمباران کرده است؟

دستگاه قضایی استان در رسیدگی به پرونده ها بدون حب و بغض عمل می کند

دیدگاه وزیر دفاع آمریکا درباره حمله نظامی به ایران!

خارج از نگاه حزبی با کمک مردم بخش رودبنه را به جایگاه واقعی برسانیم

سخنی با نماینده رشت در مجلس: بسیار سخن باید تا پخته شود خامی

کد خبر: 107262 | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰:۵۱ - پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

شرایط نابسامان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت؛

وقتی هیچ چیز سر جایش نیست!

 

سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت که این روزها توسط مهرداد حسینی مدیریت می شود حال و روز خوشی ندارد.

به گزارش «بامردم»، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در اوایل سال ۹۵ از ادغام چهار سازمان تاکسیرانی، اتوبوسرانی، پایانه و حمل و نقل و ترافیک ایجاد شد. در زمان مدیریت مرتضی شریفی برنامه ها و پروژه های زیادی در سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی به سرانجام رسید. ساخت ساختمان اداری این سازمان، ساخت تعمیرگاه تخصصی، قرار دادن تسهیلات برای رانندگان تاکسی و رایزنی و ارسال اتوبوس های فرسوده برای بازسازی از جمله اقدامات شریفی بود.
پس از شریفی سکان هدایت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت به دست آرش امیرلو افتاد امیرلو نه تنها برنامه های نیمه کاره شریفی را تکمیل کرد بلکه با ترسیم اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به تعریف پروژه هایی مانند حمل و نقل پاک، کارت شهروندی و پیگیری برای ساخت ایستگاه های مدرن اتوبوس پرداخت.
وی همچنین با بررسی طرح هایی برای فرهنگسازی در حوزه ترافیک پروژه های خوبی برای اجرا داشت برنامه ریزی برای ساخت انیمیشن و استفاده از فضاهای تبلیغاتی بلا استفاده می توانست تحولی در فرهنگ ترافیکی شهر رشت باشد.
امیرلو که برای درآمدزایی سازمان نیز برنامه های خوبی داشت اما متاسفانه به دلیل تغییر شهردار و انتخاب سرپرست مشهور رشت جای خود را به رفیق و رئیس دفتر سابق سرپرست شهرداری رشت داد تا بدین ترتیب مهرداد حسینی بر روی صندلی ریاست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت بنشیند.

اما مهرداد حسینی نه تنها برنامه های دو مدیر قبلی را ادامه نداد بلکه جایگاه سازمان را تا حدی به زیر کشید که اینروزها فقط به فکر پرداخت بدهی ها باشد.
اینروزها هم تاکسیداران و هم رانندگان اتوبوس از این سازمان دل پری دارند و از سوی دیگر شهروندان نیز از سرویس دهی این سازمان در شهر ناراضی هستند. اینکه حسینی برای حفظ صندلی ریاست فقط به فکر حفظ شرایط موجود است به مزاج هیچ کسی سازگار نیست. این سازمان در این ایام در شرایط بدی به سر می برد و نیازمند مدیر با انگیزه ایست که بتواند با دگرگونی شرایط و با ایجاد درامد طرحی نو دراندازد.

منبع: عصر صادق

Print Friendly, PDF & Email
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار