دستور رهبر انقلاب درباره فعالیت اقتصادی ارتش و سپاه

سامانه بارشی جدیدی در راه است | افزایش بارش‌‌های زمستانه در کشور

مراسم اعدام در اتوبوس | تجربه‌ای متفاوت در تهران

هیچکدام از چالش‌های پیش رو غیرقابل حل نیست|رهبری و دولت تاکید دارند که شب عید مردم دغدغه افزایش قیمت نداشته باشند

بانوان رکن اصلی جامعه هستند

قویاً و مقتدرانه برای احقاق حق چایکاران ورود خواهم کرد

اختصاص ۱۸ میلیارد تومان جهت ساماندهی سیما و منظر شهری گیلان | زیباسازی را نباید گران کنیم

کشف ۳۸ کيلو حشيش در رشت

هنوز برخی دستگاه‌های اجرایی به اهمیت های ملی و فراملی پروژه راه آهن آستارا – آستارا پی نبرده اند

دستگيری روانشناس قلابی که خانم جوان گیلانی را به مرگ تحريك كرد

تحلیلی بر چرایی حضور علیپور در شورا

سازه های قلعه رودخان یک به یه یک سر به خاک می سایند

کد خبر: 107418 | تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷:۰۲ - جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر پرینت خبر |

امام جمعه لاهیجان:

نماینده مجلس برای همه است مال این جناح و آن جناح نیست | دور شهردار را نباید این گروه و آن گروه بگیرند! + تصاویر

امام جمعه لاهیجان اظهار داشت: نماینده مجلس نیز برای همه مردم است، نماینده برای همه است مال این جناح و آن جناح نیست، هر نماینده ای اگر بخواهد بگوید من اینطرفی یا آنطرفی هستم به درد نمی خورد، امام جمعه نیز همچنین.

اختصاصی «بامردم»، حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های نماز جمعه این هفته لاهیجان با تبریک هفته بسیج، گفت: از دیدگاه امام (ره) تاریخ و سابقه بسیج به بیداری قوم بنی اسراییل و قیام آن قوم بر ضد ظلم فرعونی به فرمان حضرت موسی علیه السلام و بسیج اصحاب پا برهنه و فقیر صفه در برابر ظلم و غارت اشراف بت پرست مكه، به دعوت رسول اكرم (ص) و نیز اهتمام ائمه اطهار (ع) كه نگرش الهی داشتند و به تشویق مردم به هم پیمانی برای حل مسائل سیاسی و كاهش گرفتاری مسلمین باز می گردد.

حجت الاسلام صدیق اضافه کرد: امام فرموده اند که بسیج یک فرهنگ است، بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست، بسیج جناحی نیست و برای همه مردم است.

وی در رابطه با مردمی بودن مسئولین، تاکید کرد: نماینده مجلس نیز برای همه مردم است، نماینده برای همه است مال این جناح و آن جناح نیست، هر نماینده ای اگر بخواهد بگوید من اینطرفی یا آنطرفی هستم به درد نمی خورد، امام جمعه نیز همچنین.

خطیب جمعه لاهیجان اضافه کرد: نماینده و فرماندار به نوعی مسئولین اصلی شهر ما هستند و باید با هم باشند، تصمیم، موضع گیری، حرکت، ورود و خروجشان باید یکی باشد و اگر غیر این باشد به خدا و به حق شهدا دود به چشم ملت می رود و مردم ضرر می کنند.

وی گفت: شهردار نیز باید برای همه مردم باشد، دور شهردار را نباید این گروه و آن گروه بگیرند، شهردار اگر این جناح و آن جناح یا این‌وری و آن‌وری باشد طوری می شود که در بارندگی ها در بعضی کوچه ها باید با قایق تردد کرد! بعضی کوچه ها بس که چاله و چوله وجود دارد خودرو ها نمی توانند داخل آن بروند.

حجت الاسلام صدیق تصریج کرد: مقام معظم رهبری بر الویت بندی امور تاکید دارند، نباید طوری شود که بدون الویت بندی امور انجام شود، یکی اینور را بزند خراب کند و دیگری درست کند، باید اول به مردم رسید به مشکلات به وضعیت خیابان ها و کوچه های مردم رسیدگی کرد، بسیجی این چنین تفکری دارد و به فکر مردم است، بسیجی سیاسی است اما سیاست زده، افراطی و جناحی نیست و او مجاهد است.

وی در رابطه با دستاوردهای بسیج گفت: اولین دستاورد بسیج دفاع مقدس است، اگر بسیج نبود چه کسی می توانست در مقابل دشمنان بیاستد، سازندگی با اکسیر فرهنگ جهادی از دیگر دستاورد های بسیج است، ببینید چگونه بسیجی ها برای سازندگی می روند به کوه ها و روستا ها به جاهایی که نه آب دارد و نه برق.

امام جمعه لاهیجان اظهار داشت: کسی که علیه بسیجی که امام از آن تعریف می کنند حرف بزند علیه امام زمان حرف زده است، بسیج محترم است.

حجت الاسلام صدیق ترویج الگوی نیروی دفاعی مردمی در منطقه را سومین دستاورد بسیج عنوان کرد و گفت: بسیجی ها باید به خود ببالند و افتخار کنند در عراق و در سوریه دلاوری های بسیجیان را دیدیم و باید بر سردار پر افتخار ایران، رزمندگان دلاور ایران، ایرانی ها و اینگونه انسان های فهیم، بصیر و باهوش درود فرستاد.

وی افزود: پویایی سازمانی و خدمت رسانی بی منت نیز از دیگر دستاوردهای بسیج است.

امام جمعه لاهیجان با تبریک نابودی داعش، اظهار داشت: در رابطه با نابودی داعش هرچه فکر کردم بهتر از نامه سردار پرافتخار به رهبر انقلاب و بالاتر از آن پاسخ مقام معظم رهبری به سردار سلیمانی نیافتم که بسیار پر محتوا می باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار