قهرمان گيلاني پاراوزنه‌برداری جوانان جهان، قهرمان آسيا شد

فرزند رییس قوه قضاییه بازداشت نبوده و با سرویسی ارتباط نداشته | احمدی‌نژاد هنوز محاکمه نشده است | چرا دادگاه علنی برای محصورین برگزار نمی‌شود

ریاست یک روزه بانوی «توانمند» رسانه ای در بهزیستی صومعه سرا

مدیر کل ارشاد گیلان عزادار شد

برپایی نمایشگاه نقاشی طرح خیال در لاهیجان + پوستر

وضعیت چگونگی اجرای پروژه راه آهن آستارا – آستارا مورد بررسی قرار گرفت + تصاویر

سوت بلبلی سخنگوی قوه قضائیه در گفتگوی شفاف با دانشجویان + فیلم دیدنی

توضیحات وزارت خارجه در مورد خبر برهنه کردن مسافران ایرانی در فرودگاه بلگراد

مراقب باشیم احمدی‌نژاد دیگری در راه است

پاسخ مطهری به اتهام‌زنی کیهان | کیهان نباید موجب فریب خوانندگانش شود

لابی‌ها پشت‌پرده برای ۳۰۰ ردیف بودجه پرحاشیه | سایه افراد عجیب و غریب بر پارلمان

اهدا جایزه میلیونی شورای شهر لاهیجان به بانوی ملی پوش دراگون بوت | آیا سایر ورزشکاران نیز چنین هدایایی دریافت خواهند کرد؟

کد خبر: 107425 | تاریخ انتشار: ۲۲:۵۳:۴۸ - جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

افشای جزییات جدید از بخش اکوی بیمارستان حشمت رشت

چندی پیش بود که برخی رسانه ها خبر از اعتراض پزشکان بخش اکوی بیمارستان دکتر حشمت رشت دادند. بر اساس آن چه در این اخبار آمده بود، پزشکان معترض دست از کار کشیده و حاضر به اکوی بیماران علیرغم نوبت دهی قبلی به آنان نبودند. این در حالی است که بیمارستان حشمت رشت تنها مرکز تخصصی قلب استان محسوب شده و چنین اعمالی به هر بهانه ای هم که باشد، جان بیماران بی گناه که هیچ نقشی در این اختلافات نداشته اند، را به خطر می اندازد.

اگرچه اظهارات پزشکان این بخش می بایست شنیده شده و بررسی شود اما تسلیم شدن در برابر خواسته های آنان ولو مشروع و قانونی هم که باشد، ممکن است این روش را به سنتی اشتباه و ناصواب در دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبدیل نماید. به خصوص اینکه تعطیلی این اقدامات درمانی می تواند جان بسیاری از بیماران که هیچ نقشی در این اختلافات نداشته اند، را با خطر جدی مواجه نمایدعلیرغم اینکه لیست داوطلبان تصدی بر کرسی مدیرگروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان رسماً اعلام نگردیده است اما باید از ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرسید کسانی که منافع شخصی و گروهی را مقدم بر حفظ جان انسان ها می شمارند، شایستگی تصدی بر کرسی مدیرگروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی را به عنوان یکی از حساس ترین گروه ها دارند؟ چه تضمینی وجود دارد پس از تصدی بر مدیرگروهی و در پی اختلافات مجدد، شاهد موردی مشابه یا حتی گسترده تر از قبل و به خطر افتادن جان تعداد بیشتری از بیماران نباشیم؟! آیا کسی که در پی اختلاف نظر، با سلامت و جان بیماران بازی می کند، شایستگی تصدی بر کرسی مدیر گروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان را دارد؟

 —————————————-

 —————————————-

خزرآنلاین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۶
شیدسچپج
« آبان  
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰ 
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار