مشکل پیش آمده برای رضا علیزاده اداری و بین بخشی است|مشکلی برای ادامه کار آقای علیزاده وجود ندارد

هیچ‌کس نمی‌تواند آبروی کسی را بریزد | ؛ تهدید‌ها جدی است اما دلسرد نشوید | باید مانند جنگ از زیر آتش‌بار سنگین با رشادت عبور کنیم

گازرسانی به روستاهای گردشگرپذیر آستارا ماه آینده پایان می یابد

افشای پشت پرده شایعه برکناری سیف از ریاست بانک مرکزی

دومین اردوی تیمهای دوچرخه سواری گیلان برگزار شد

مرگ جانکاه جوان ۲۷ ساله در خیابان ژاندارمری رشت

توضیحات جهرمی درباره مصوبه جدید اینترنت

اسرائیل کارخانجات نظامی ایران را بمباران کرده است؟

دستگاه قضایی استان در رسیدگی به پرونده ها بدون حب و بغض عمل می کند

دیدگاه وزیر دفاع آمریکا درباره حمله نظامی به ایران!

خارج از نگاه حزبی با کمک مردم بخش رودبنه را به جایگاه واقعی برسانیم

سخنی با نماینده رشت در مجلس: بسیار سخن باید تا پخته شود خامی

کد خبر: 107777 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶:۳۶ - دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

نیروهای غیر بومی در راه شهرداری رشت؟!

میزان بالایی از نیروهای شهرداری رشت مربوط به نیروهای شرکتی و حجمی هستند. اما این اتفاقی است که در گذشته رخ داده و بخاطر نبود برنامه سیستماتیک مشکلاتی نیز وجود دارد.

شنیده ها از ساختمان شهرداری رشت حکایت از اضافه شدن حداقل ۶ تا ۱۰ نیرو از شهرداری هایی چون مشهد، تهران و قزوین دارد، در همین راستا احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: در برخی از شهرستان ها افرادی دارای تجربه کاری که اصالتاً گیلانی بوده و دارای سوابق خوبی چون شهرداری برخی شهرها هستند گاهاً به شهرداری رشت منتقل می شوند که در واقع استفاده شهرداری رشت از تجربیات آها برای خانواده شهرداری است و این موضوع ممکن است اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: افرادی اصالتاً گیلانی و رشتی در وزارت کشور یا شهرداری ها مشغول به فعالیت هستند و شاید با توجه به اینکه شهردار نیز غیر رشتی است و در این فرصت اندک هنوز آشنایی کامل از توانمندی های نیروهای منابع انسانی قطعاً نداشته است، شاید این احتمال وجود داشته باشد که افرادی آمده باشند و تقاضایی برای حضور در شهرداری رشت داشته باشند و ایشان هم با توجه به رزومه افراد تشخیص دهند که آنها می توانند به بدنه شهرداری رشت کمک کنند.

عضو شورای شهر رشت افزود: حال اما اینکه کارمندی از شهرداری تهران یا مشهد بیاید به شهرداری رشت را بعید می دانم اتفاق بیفتد، نه تنها چنین موضوعی نباید رخ دهد بلکه ما نیز مقابل آن مقاومت خواهیم نمود.

رمضانپور در خصوص حجم بالای نیروهای شهرداری رشت نیز گفت: میزان بالایی از نیروهای شهرداری رشت مربوط به نیروهای شرکتی و حجمی هستند. اما این اتفاقی است که در گذشته رخ داده و بخاطر نبود برنامه سیستماتیک مشکلاتی نیز وجود دارد. برای مثال در گذشته افرادی که دارای تجربه بودند نادیده گرفته شده و افرادی با سوابق کاری بسیار کم به سادگی تبدیل به مدیر و معاون می شدند که این موضوع سبب سرخوردگی نیروهای باتجربه می شد و دیگر امیدی به ارتقا نیز وجود نداشت.

Print Friendly, PDF & Email
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار