مزاحم خياباني مسكن مهر شهرستان رشت دستگير شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۶ مهر - ۱۳۹۷  
false
false


مزاحم خياباني مسكن مهر با تلاش ماموران انتظامي روز گذشته در شهرستان رشت شناسايي و دستگير شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ”رحيم شعباني” در تشريح اين خبر گفت: در سوم آذرماه سالجاري در پي تماس هاي مردمي با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ مبني بر ايجاد يك مورد مزاحمت خياباني براي دختر بچه ۹ ساله توسط يك مرد ناشناس در مسكن مهر شهرستان رشت، ماموران انتظامي در همان مراحل اوليه با حضور در محل، ضمن تأييد صحت خبر ؛ نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كرده و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.
اين مقام انتظامي با بيان اينكه پس از تنظيم صورتجلسه، شخصي به عنوان شاكي خصوصي جهت ارائه شكايت به كلانتري مراجعه نكرده و خبر مذكور فقط با توجه به داشتن جنبه عمومي جرم، تحت رسيدگي و تشكيل پرونده قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامي با توجه به اهميت موضوع و جلوگيري از بروز جرائم مشابه و متنبه شدن مجرم؛ با تشكيل پرونده قضايي و اخذ دستور قضائي مبني بر شناسايي و دستگيري فرد مزاحم؛ متهم را شناسايي كردند.
وي با اعلام دستگيري متهم ۴۵ ساله كه نگهبان يك ساختمان نيمه كاره است بيان داشت: ماموران انتظامي در اين راستا طي چندين مرحله تماس تلفني، از والدين دختر بچه موصوف جهت طرح شكايت و اقامه دعوي دعوت كردند كه خانواده وي اعلام داشتند با توجه به اينكه مورد فوق يك مزاحمت خياباني بوده و هيچگونه آسيبي به فرزندشان وارد نشده؛ لذا قصد پيگيري و طرح شكايت را ندارند.
فرمانده انتظامي شهرستان رشت با اعلام اينكه متهم دستگير شده با تشكيل پرونده به دادسرا معرفي و با توجه به اظهارات ضد و نقيض با قرار ۱۰۰ ميليون ريالي به زندان لاكان رشت منتقل شد، خاطرنشان كرد: انتشار بعضي از وقايع واتفاقات نادر و تاسف آور در فضاي مجازي، موجب خدشه دار شدن آبروي افراد می‌شود.
سرهنگ شعباني با بيان اينكه پليس در انجام وظيفه مصمم بوده و اجازه هنجارشكني را به هيچ فردي نخواهد داد، افزود: رسانه ها می‌توانند با انتشار یک خبر، حیثیت و آبروی شخصی افراد را لکه دار کنند یا حرمتی کاذب برای یک شخص به وجود بیاورند.
فرمانده انتظامي شهرستان رشت با اعلام اينكه نيازي به رسانه اي شدن بعضي از موارد كه مستقيما آبروي افراد را تحت شعاع قرار مي دهد، نيست، از مردم خواست، به اخبار و شایعات غیر رسمی توجه نکنند و هرگونه موارد مشكوك را به خادمان خود در مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند.
????
@Policegilan

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true