دولت برنامه‌های بسیار مهمی در راستای افزایش نشاط و شادابی در جامعه دارد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ آبان - ۱۳۹۷  
false
false

فرماندار لاهیجان گفت: دولت دوازدهم برنامه‌های بسیار مهمی در راستای افزایش نشاط و شادابی در جامعه دارد بنابراین در مقوله ورزش باید در کنار ورزش همگانی، ورزش های بومی محلی نیز احیا شود تا افزایش نشاط در شهرستان به وجود آید.

سید محمد احمدی در جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان عنوان کرد: سلامت جسمانی آحاد جامعه از مولفه های مهم و مورد توجه دولت بوده که منجر به سلامت روانی می شود.

وی افزود: براساس اصل ۳ قانون اساسی توسعه ورزش همگانی به عنوان یک استراتژی اصلی، وظیفه حاکمیتی دولت در جهت ارتقاء سلامت جسمانی، روانی و ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی می باشد.

فرماندار لاهیجان اضافه کرد: ضروری است در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات ریاست محترم جمهوری مبنی بر لزوم توسعه ورزش همگانی با بهره‌گیری از ابزارهای قانونی در این زمینه، همانند سند چشم انداز ۲۰ ساله و با همکاری و مشارکت کلیه دستگاه ها برنامه‌های عملیاتی تنظیم شود و با مشارکت یکدیگر، زمینه های مناسب در توسعه ورزش همگانی به عنوان یکی از بهترین عوامل مؤثر بر سلامت فراهم گردد.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در تامین سلامت عمومی جامعه به ویژه کارمندان ادارات و سازمان‌ها، خاطرنشان کرد: دستگاه های مربوطه و هیئت ورزش همگانی باید زمینه های لازم برای انجام ورزش در میان کارمندان را فراهم بیاورند.

فرماندار شهرستان در پایان گفت: دولت دوازدهم برنامه‌های بسیار مهمی در راستای افزایش نشاط و شادابی در جامعه دارد بنابراین در مقوله ورزش باید در کنار ورزش همگانی، ورزش های بومی محلی نیز احیا شود تا افزایش نشاط در شهرستان به وجود آید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true