اولین بانوی بخشدار مرکزی لاهیجان معارفه شد

علیرضا پرندوش سرپرست هیئت کبدی شهرستان لاهیجان شد

تصاویری از خلوت من و شوهرم در اتاق خواب به دست جوان ۱۹ ساله افتاده بود | مجبور شدم سرقرار بروم!

گزارش مستقیم الناز شاکردوست از بازی بارسلونا در نیوکمپ | عکس

راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

کد خبر: 107971 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۲:۴۸ - سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

مدیرعامل آبفار گیلان:

روستاییان گیلان کنتورهای آب شرب را بپوشانند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از روستاییان خواست به منظور جلوگیری از قطعی آب آشامیدنی، کنتورهای خود را بپوشانند.

به گزارش «بامردم»، با بیان اینکه بیش از ۲۸۶ هزار مشترک روستایی آب آشامیدنی در گیلان وجود دارد، گفت: با توجه به کاهش دما و بارش برف و باران در ارتفاعات استان، روستاییان عزیز به منظور جلوگیری از قطعی آب آشامیدنی نسبت به محافظت از کنتورها و اتصالات آب شرب اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، با بیان اینکه سرما و برودت هوا باعث یخ زدگی و شکستگی کنتورها می شود، خاطرنشان کرد: مشترکان می توانند با استفاده از گونی، الیاف، پارچه های پشمی، نایلون و کاه، کنتور و اتصالات آب شرب را بپوشانند.

وی در ادامه، از ارتقای کیفیت آب شرب ۲۵ روستای شهرستان سیاهکل خبر داد و افزود: به منظور ارتقای کیفیت آب آشامیدنی بیش از یک هزار خانوار روستایی در بخش مرکزی و دیلمان، ۱۷ مخزن ذخیره و تعدیل فشار آب شرب با استفاده از مواد گندزدا شستشو شد.

این مقام مسئول، حجم مخازن مذکور که همگی از نوع زمینی بودند را حدود یک هزار مترمکعب عنوان کرد و یادآور شد: ۷ میلیون ریال برای شستشوی این مخازن هزینه شده است.

رنج ور، با بیان اینکه شهرستان سیاهکل دارای افزون بر ۱۳ هزار مشترک آب شرب روستایی است، اظهار کرد: در زمان کنونی ۹۳ مخزن ذخیره و تعدیل فشار آب شرب به حجم ۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب در تاسیسات آبرسانی ۱۳۷ روستای شهرستان گردشگرپذیر سیاهکل فعال و در مدار بهره برداری است .

وی همچنین از وصول ۲۱ میلیون ریال از مطالبات امور آبفار سیاهکل از یک مشترک بدهکار خبر داد و اضافه کرد: با توجه به هزینه های سنگین نگهداری از تاسیسات آبرسانی، مشترکان محترم با پرداخت به موقع آب بهاس خود، علاوه بر اینکه یاری گر خدمتگزاران خود در مجموعه آبفار خواهند بود، خدمات بهتری نیز دریافت خواهند کرد.

ایسنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار