بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بیکار در کشور داریم | سال ۹۷، بیش از یک میلیون و ۳۳۳ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کنیم

جذب ۷۲ درصد از درآمد شهرداری لاهیجان تا پایان بهمن / نگرانی برای مواجه با مشکل کمبود نقدینگی در پایان سال

برگزاری همایش «تجلیل از راویان تاریخ شفاهی گیلان» در رشت

نماینده لاهیجان و وعده‌هایی که یکی پس از دیگری محقق نمی‌شود! + سند

سؤال از رئیس‌جمهوری با ۱۰۲ امضا تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شد

ارتقای فرهنگ شهروندی، هزینه کمتری برای اداره امور شهرها در بر دارد

فعالان حوزه حمل و نقل لاهیجان نباید از فعالیت تاکسی‌های اینترنتی متضرر شوند

فرمانداران از مواضع دولت حمایت کنند | هیچ مسئولی نمی‌تواند موفق باشد مگر اعتماد متقابل میان خود و جامعه به وجود آورد

گشت شهرآرا برای استقبال از نوروز در لاهیجان آغاز به کار کرد

چگونه در سه روز ۵ کیلو کم کنیم؟

پاکسازی ریه از نیکوتین مخصوص قلیانی ها یا سیگاری ها

بلایی که سر خانم ها با لاک طلایی می‌آید / این هشدار راجدی بگیرد + عکس

کد خبر: 108080 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۹:۱۰ - چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

شهردار رشت:

در چند روز آینده حقوق آبان‌ماه پرداخت می‌شود

شهردار رشت در جلسه ستادی شهرداری گفت : در پرداخت حقوق، پاداش، مزایای پرسنل و هرچیزی که قانون اجازه می دهد هیچگونه کوتاهی نباید صورت بگیرد .

شهردار رشت در جلسه ستادی با معاونان خود در ابتدا پیرامون نوع مکاتبات با ادارات مختلف اظهار کرد: باید در ادبیات و نوع ارجاع دستورات به نهادها و ارگان های دخیل در شهرداری به اجماع برسیم .

تاکید بر شفاف سازی عملکردها

مسعود نصرتی تاکید کرد : نباید از کنار دستورات داخل در نامه های اداری به سادگی گذشت زیرا گاهی دقت نظر در دستور نامه ها و پافشاری ها ، موجب تغییر نظر مدیران شده و در نتیجه پیشرفت شهر را رقم ‌می زند .

وی گفت : باید با امورات فعلی و تغییر در نوع گفته ها و شنیده ها نتایج مطلوبی برای شهر به وجود آورده شود .

شهردار رشت تاکید کرد : رییس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت باید در تمام برنامه های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شرکت کرده و برای هزینه کرد هر برنامه ای که در ردیف بودجه این سازمان قرار دارد قول پرداخت دهد .

نصرتی همچنین بر نحوه اطلاع رسانی دقیق تاکید و خاطر نشان کرد : امروز باید اطلاع رسانی های دقیق برای اطلاع مردم و مسئولان انجام شود.

وی گفت : مدیران سازمان ها باید طی مصاحبه هایی به شفاف سازی های عملکرد حوزه های مدیریتی خود بپردازند و دراین راستا نباید هیچ سوالی را بدون جواب باقی بگذارند .

نصرتی در ادامه گفت : مصاحبه ها باید با آهنگ های وفاق و اتحاد تهیه شوند زیرا تا سرمایه گذار متوجه همدلی نشود برای انجام سرمایه گذاری متحمل ریسک نمی شود و فقط با حضور سرمایه گذار چهره و ساختار شهر تغییر می کند ‌.

در چند روز آینده حقوق آبان ماه پرداخت می شود

شهردار رشت همچنین با اشاره به حرف و حدیث های مربوط به حقوق های معوقه نیز تصریح کرد : در چند روز آینده حقوق آبان ماه پرداخت می شود .

نصرتی بر افزایش عرق سازمانی در کارمندان تاکید کرد و بیان داشت : نباید اجازه دهیم در بیرون از شهرداری ، فضاسازی و جبهه گیری علیه شهرداری به وجود آید .

وی ادامه داد : تمام امورات مربوط به شهرداری باید رسیدگی شود و درآمد ناشی از تخلفات که توسط شهروندان به شهرداری پرداخت نشده است باید مورد بررسی قرار گیرند .

نصرتی پیرامون نوع استخدام های موجود در شهرداری نیز گفت : قرار بود از ابتدای آبان ماه به غیر از افراد مشخص ، بقیه افراد کارت نزنند اما ۳۴ نفر خارج از این لیست ، این‌موضوع را رعایت نکردند که به این افراد به دلیل رعایت نکردن بخشنامه ، حقوق تعلق نمی گیرد و مدیران سازمان ها نیز باید به چنین افرادی در حوزه مدیریتی خود تذکرات لازم را بدهند.

تاکید بر لزوم عدالت در حقوق و مزایای نیروهای قراردادی و سایر کارمندان

وی همچنین بر لزوم عدالت در پرداخت حقوق و مزایا میان نیروهای قراردادی و سایر کارمندان تاکید کرد و بیان داشت : باید راهکاری اتخاذ شود که میزان حقوق پرسنل به هم نزدیک باشد و در این زمینه باید به جای اعمال سلیقه، قانون مورد ملاک قرار گیرد .

به‌گفته شهردار رشت ، هیچگونه محدودیتی برای پرداخت اضافه کار و پاداش پرسنل وجود ندارد به شرط آنکه از چارچوب قانون خارج نشود زیرا پرسنل برای انجام کار مطلوبتر باید رضایت و انگیزه داشته باشند .

نصرتی بر لزوم عدالت در پرداخت حقوق پرسنل تاکید و خطاب به مسئولان حاضر تصریح کرد : در پرداخت حقوق، پاداش ، مزایا و هرچیزی که قانون اجازه می دهد هیچگونه کوتاهی نباید صورت بگیرد .

وی افزود : راه تولید درآمد ، کم کردن حقوق پرسنل نیست بلکه باید دنبال راه های دیگری برای کسب درآمد بود.

برای کسانی که به هر شیوه ای در شهرداری خدمت رسانی می کنند در پایان هرماه به صورت مستقیم پاداش تعلق بگیرد

شهردار رشت گفت : لازم است لایحه ای برای شورای شهر تهیه شود تا برای کسانی که به هر شیوه ای در شهرداری خدمت رسانی می کنند ، در پایان هرماه به صورت مستقیم پاداش تعلق بگیرد .

نصرتی همچنین بر لزوم انجام کارهای مقتدارانه برای جلوگیری از بی انگیزگی تاکید و خاطر نشان کرد : باید کاری کنیم که بدبینی های به وجود آمده برطرف شوند درغیر اینصورت به نتایج مطلوب دسترسی پیدا نخواهیم کرد .

وی همچنین با اشاره به آغاز بارش ها جهت آمادگی برای مدیریت در بحران احتمالی ، خواستار مانور شد و اظهار کرد : با نهادهایی همچون بنیاد مسکن ، سپاه پاسداران و اتحادیه کامیون داران نیز برای انجام مانور رایزنی شده است و سایر ارگان ها نیز باید در روزی که نیاز است آمادگی خدمت رسانی را علاوه بر مانور داشته باشند .

شهردار رشت در بخشی از سخنان خود تاکید کرد : در برف اول هیچ ارگانی نباید غافگیر شود .

تصمیم گیری در مورد هزینه ها بر اساس بودجه و درآمد شهرداری

شهردار رشت همچنین گفت : هر پیش بینی جدید و ویژه ای که در امسال وجود نداشت باید در سال ۹۷ وجود داشته و امکان اجرایی شدن داشته باشد و این موضوع باید توسط مدیران مناطق اعلام شود.

نصرتی در پایان گفت: باید از میزان بودجه محقق‌شده شهرداری آگاه شویم و بر اساس بودجه در مورد هزینه‌ها تصمیم گیری کنیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار