قهرمان گيلاني پاراوزنه‌برداری جوانان جهان، قهرمان آسيا شد

فرزند رییس قوه قضاییه بازداشت نبوده و با سرویسی ارتباط نداشته | احمدی‌نژاد هنوز محاکمه نشده است | چرا دادگاه علنی برای محصورین برگزار نمی‌شود

ریاست یک روزه بانوی «توانمند» رسانه ای در بهزیستی صومعه سرا

مدیر کل ارشاد گیلان عزادار شد

برپایی نمایشگاه نقاشی طرح خیال در لاهیجان + پوستر

وضعیت چگونگی اجرای پروژه راه آهن آستارا – آستارا مورد بررسی قرار گرفت + تصاویر

سوت بلبلی سخنگوی قوه قضائیه در گفتگوی شفاف با دانشجویان + فیلم دیدنی

توضیحات وزارت خارجه در مورد خبر برهنه کردن مسافران ایرانی در فرودگاه بلگراد

مراقب باشیم احمدی‌نژاد دیگری در راه است

پاسخ مطهری به اتهام‌زنی کیهان | کیهان نباید موجب فریب خوانندگانش شود

لابی‌ها پشت‌پرده برای ۳۰۰ ردیف بودجه پرحاشیه | سایه افراد عجیب و غریب بر پارلمان

اهدا جایزه میلیونی شورای شهر لاهیجان به بانوی ملی پوش دراگون بوت | آیا سایر ورزشکاران نیز چنین هدایایی دریافت خواهند کرد؟

کد خبر: 108178 | تاریخ انتشار: ۲۳:۱۲:۴۷ - پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

جزییات سونامی تغییرات مدیریتی در شهرداری رشت؛

از انتصاب مشاورانی جدید تا احتمال حضور کحالی و عطایی در شهرداری رشت

شنیده ها حاکی از آن است بعد از نزدیک به دو ماه از آغاز فعالیت دکتر مسعود نصرتی قزوینی نژاد به عنوان شهردار جدید رشت وی اولین تغییر و تحولات حوزه مدیریتی خود را انجام خواهد داد و مشاوران و مدیران جدیدی در شهرداری رشت منصوب می شوند.
شنیده می شود اولین تغییرات شهردار در حوزه انتصاب مشاوران خواهد بود و بر این اساس فرشاد عرب دادستان سابق رشت و کاندیدای انصرافی شورای شهر رشت که با دو رای کمتر نتوانست در لیست امید رشت حضور پیدا کند به عنوان مشاور حقوقی شهرداری رشت منصوب می شود.
همچنین جواد تن زاده دارای دکترای حمل و نقل و عضو هیات علمی دانشگاه و از کاندیداهای شهرداری رشت به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافیک ،شاطرحسینی عضو هیات مدیره یکی از سازمان های شهرداری از مشاوران دکتر ثابت قدم به عنوان مشاور امور انتظامی و همچنین سهیلی به عنوان مشاور امور سرمایه گذاری منصوب می شوند.
همچنین شهردار رشت قصد دارد نصراللهی مدیر سابق حوزه دفتر شهرداری در قزوین را به عنوان مشاور و مدیر حوزه دفتر منصوب کند. علی خلیلی معاون سابق سازمان فرهنگی شهرداری رشت و همچنین سرپرست سابق اسناد و کتابخانه ملی نیز به عنوان مدیر دفتر انتخاب خواهد شد و همه این انتصابات احتمالاروز شنبه به طور رسمی اعلام می شود.
همچنین شنیده می شود علی بهارمست معاونت فعلی خدمات شهری شهرداری جانشین فرامرز جمشیدپور معاونت امور حمل و نقل شهرداری و سرپرست سابق و جنجالی شهرداری رشت می شود و احتمالا علی مقصودی مدیرسابق منطقه ۴ و مدیرعامل سابق سازمان آتش نشانی رشت که در حال حاضر مدیر حوزه دفتر شهرداری است به عنوان جانشین علی بهارمست انتخاب می شود.
همچنین استقامتی بعنوان معاون شهرسازی جانشین مجیدنوروزی خواهد شد و نوروزی پس از سالها با خداحافظی از این سمت به عنوان مدیر جدید امور مناطق و نواحی منصوب می شود.
گفتنی است نصرتی دیروز و امروز در قزوین حضور دارد و در حال مذاکره با چند مدیر سابق شهرداری قزوین است. خانم زرآبادی(دخترعموی نماینده اصلاح طلب قزوین) و مدیراملاک شهرداری قزوین و همچنین منجم مدیر روابط عمومی شهرداری قزوین زمان شهرداری نصرتی از جمله افرادی هستند که احتمال حضور آن ها در رشت می رود.
همچنین شنیده می شود رضا کحالی شهردار سابق لاهیجان و ناصر عطایی شهردار سابق رودبار به عنوان دو گزینه جدی انتخاب به عنوان مدیران مناطق ۵ گانه شهرداری رشت محسوب می شوند.
گفته می شود شهردار جدید رشت در نظر دارد ۲۵ درصد نیروهای مدیریتی جدید در اختیار نیروی های غیر بومی قرار دهد و بقیه نیز سهم مدیران بومی خواهد بود.

منبع: گیل خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۶
شیدسچپج
« آبان  
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰ 
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار