از انتصاب مشاورانی جدید تا احتمال حضور کحالی و عطایی در شهرداری رشت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ مرداد - ۱۳۹۷  
false
false

شنیده ها حاکی از آن است بعد از نزدیک به دو ماه از آغاز فعالیت دکتر مسعود نصرتی قزوینی نژاد به عنوان شهردار جدید رشت وی اولین تغییر و تحولات حوزه مدیریتی خود را انجام خواهد داد و مشاوران و مدیران جدیدی در شهرداری رشت منصوب می شوند.
شنیده می شود اولین تغییرات شهردار در حوزه انتصاب مشاوران خواهد بود و بر این اساس فرشاد عرب دادستان سابق رشت و کاندیدای انصرافی شورای شهر رشت که با دو رای کمتر نتوانست در لیست امید رشت حضور پیدا کند به عنوان مشاور حقوقی شهرداری رشت منصوب می شود.
همچنین جواد تن زاده دارای دکترای حمل و نقل و عضو هیات علمی دانشگاه و از کاندیداهای شهرداری رشت به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافیک ،شاطرحسینی عضو هیات مدیره یکی از سازمان های شهرداری از مشاوران دکتر ثابت قدم به عنوان مشاور امور انتظامی و همچنین سهیلی به عنوان مشاور امور سرمایه گذاری منصوب می شوند.
همچنین شهردار رشت قصد دارد نصراللهی مدیر سابق حوزه دفتر شهرداری در قزوین را به عنوان مشاور و مدیر حوزه دفتر منصوب کند. علی خلیلی معاون سابق سازمان فرهنگی شهرداری رشت و همچنین سرپرست سابق اسناد و کتابخانه ملی نیز به عنوان مدیر دفتر انتخاب خواهد شد و همه این انتصابات احتمالاروز شنبه به طور رسمی اعلام می شود.
همچنین شنیده می شود علی بهارمست معاونت فعلی خدمات شهری شهرداری جانشین فرامرز جمشیدپور معاونت امور حمل و نقل شهرداری و سرپرست سابق و جنجالی شهرداری رشت می شود و احتمالا علی مقصودی مدیرسابق منطقه ۴ و مدیرعامل سابق سازمان آتش نشانی رشت که در حال حاضر مدیر حوزه دفتر شهرداری است به عنوان جانشین علی بهارمست انتخاب می شود.
همچنین استقامتی بعنوان معاون شهرسازی جانشین مجیدنوروزی خواهد شد و نوروزی پس از سالها با خداحافظی از این سمت به عنوان مدیر جدید امور مناطق و نواحی منصوب می شود.
گفتنی است نصرتی دیروز و امروز در قزوین حضور دارد و در حال مذاکره با چند مدیر سابق شهرداری قزوین است. خانم زرآبادی(دخترعموی نماینده اصلاح طلب قزوین) و مدیراملاک شهرداری قزوین و همچنین منجم مدیر روابط عمومی شهرداری قزوین زمان شهرداری نصرتی از جمله افرادی هستند که احتمال حضور آن ها در رشت می رود.
همچنین شنیده می شود رضا کحالی شهردار سابق لاهیجان و ناصر عطایی شهردار سابق رودبار به عنوان دو گزینه جدی انتخاب به عنوان مدیران مناطق ۵ گانه شهرداری رشت محسوب می شوند.
گفته می شود شهردار جدید رشت در نظر دارد ۲۵ درصد نیروهای مدیریتی جدید در اختیار نیروی های غیر بومی قرار دهد و بقیه نیز سهم مدیران بومی خواهد بود.

منبع: گیل خبر

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true