در راستای اجرای عدالت اجتماعی نحوه توزیع خدمات شهری در محلات شهر لنگرود یکسان می شود

هر کسی وارد حرفه و شغلی می شود باید علم به آن کار را داشته و کار بلد باشد

خانواده احمدرضا شاکر،مهدی قائدی را به منزلشان راه ندادند!

مدیرعامل شهرک صنعتى لاهیجان، عضو کمیسیون حقوقى و قضایى خانه صنعت، معدن و تجارت و ایران شد

رویکرد ستاد تنظیم بازار توجه به اقتصاد محلی است | توزیع ۲۷ تن میوه شب عید در املش

گیلان در روزی که گذشت ( ۳ اسفند ۱۳۹۶) + صوت

آنقدر به گروه‌ها وصله منافق، اغتشاشگر و فتنه‌گر زدیم وصله کم آوردیم | چون کسی نمی‌تواند حرفش را بزند حرف‌ها تبدیل به عقده می‌شود

کاسپین مطابق با تصمیمات مراجع ذیصلاح انجام وظیفه می کند | تعیین تکلیف مطالبات ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی فرشتگان

مجموعه شعر«سیاهی های زمین را خط نمی‌زنم» در لنگرود رونمایی شد + تصاویر

ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات رودسر برگزار شد + تصاویر

هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند | عکس خبر

مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت منصوب شد

کد خبر: 108769 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲:۰۸ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

یادداشت مدیرمسئول به بهانه انتشار پنج هزارمین شماره از روزنامه معین؛

پنج هزار روز با شما !

تنها صدایی که ماندگارت می کند در میانه تمام خستگی ها، محبت های به یادگار مانده از رضایتمندی همان چند ورق نوشته ها برای سعادتمندی آنانی است که شاید بسیاری نه به رویت تو آمده اند و نه تو به رویت آنان بلکه تنها خط ارتباط و رسیدن به سهم دردمشترک جزء این شماره های ردیف شده که اکنون به پنج هزارمیش رسیده است و پشت سر می‌ماند نبوده!

یونس رنجکش:

یکی از لذت بخش ترین لحظه ها در عالم روزنامه‌نگاری ارتباط مستمر و انتشار منظم رسانه‌ای است که در اختیار داری و در این زمان هایی که میبینی و میشنوی و مینویسی، فرصت‌های بسیاری را مرور می‌کنی که انجام داده‌ای تا در دل آنچه انتشار می یابد چه اتفاقی رخ می دهد.
همه لحظه هایی که پشت سر می گذاریم با دلهره های شیرین و تلخی همراه اند که گاهی آرامش هایت را فرو میریزند و تو را در شطرنج تردید و تهدید راهی جز اتکا به خویشتن نیست. با این تمام پشت خالی کردن ها که هیچ سهمی برایت از آن همه های و هوی دوست های داشته و نداشته باقی نمی ماند! با این حال تنها صدایی که ماندگارت می کند در میانه تمام خستگی ها، محبت های به یادگار مانده از رضایتمندی همان چند ورق نوشته ها برای سعادتمندی آنانی است که شاید بسیاری نه به رویت تو آمده اند و نه تو به رویت آنان بلکه تنها خط ارتباط و رسیدن به سهم دردمشترک جزء این شماره های ردیف شده که اکنون به پنج هزارمیش رسیده است و پشت سر می‌ماند نبوده!
حالا که به پشت سر می نگرم چه روزهایی که مرور نمی‌شود در پس این شانزدهمین سال که پر از تلاطم های بسیاری از طعم سختی های چاپ و نشر و عمری که به پایش عبور کرد و لذت بخش تر اینکه چه فرزندانی از دل این سال ها تولدی دوباره یافتند و به این مجموعه اضافه شدند در گستره جامعه رسانه ای.
معین اما یاریگری است که با همین روال خواهد رفت در این تلاطم حوادث با اعتدالی که از جنس خودش است با چشم اندازی امیدوارانه که در این گذر عمر همچنان از یک محله تا محلی و منطقه به گستره جغرافیای ملی پیوست و به پشتیبانی مردمانی که دوستشان دارد و دوستدارانی که مشوقش خواهند بود در این پهنه جغرافیای دلها ماندگارتر خواهد ماند هرچند که همیشه ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند…!

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار