در دوران شهردار سابق، حق بیمه از کارکنان شهرداری کسر اما به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ آبان - ۱۳۹۷  
false
false

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان اظهار داشت: در دوران شهردار سابق، حق بیمه از کارکنان شهرداری کسر اما به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است و هم اکنون تعدادی زیادی از پرسنل بازنشسته شهرداری با مشکل مواجه اند.

رضا نصرتی در بیست و دومین جلسه شورای شهر با گرامیداشت هفته وحدت، میلاد مسعود حضرت رسول اکرم (ص) روز اخلاق و مهروزی و ولادت امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت.

وی با اشاره به مشکلات موجود و کمبود منابع درآمدی شهرداری خواستار برگزاری جلسه ای مشترک با حضور اعضای شورا و تمامی پرسنل شهرداری به منظور بیان مشکلات و شفاف سازی وضعیت موجود شد و افزود: آنچه از شوراي شهر و شهرداری لاهیجان انتظار مي‌رود بیش از این است و باید برای رسيدن به بالاترين اندازه رضايتمندي مردم و برون رفت از وضعیت موجود، تدبیر ویژه ای اندیشید.

نصرتی با اشاره به بدهی های میلیاری شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی و اینکه در دوران شهردار سابق، حق بیمه از کارکنان شهرداری کسر اما به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است و هم اکنون تعدادی زیادی از پرسنل بازنشسته شهرداری با مشکل مواجه اند، ازشهردار لاهیجان خواست در خصوص پرداخت اضافه کاری معوقه این عزیزان مساعدت لازم انجام شود.
وی با اشاره به مشکلات شهروندان در تقاطع ابتدای خیابان رزمندگان، اظهار داشت: با عنایت به بروز تصادف و حوادث روزانه در این محل، جا دارد ضمن طرح موضوع در شورای ترافیک و بازگشایی ورودی این خیابان نسبت به رفع مشکل این منطقه اقدام شود.

عضو شورای شهر لاهیجان با اشاره به عملکرد شهردار سابق لاهیجان در ارتباط با شهر هوشمند و هزینه هنگفتی که بابت هزینه اینترنت از سوی مخابرات به شهرداری تحمیل شده، خواستار بررسی کارشناسی این موضوع از سوی شهردار لاهیجان شد.

رضا نصرتی به قرارداد های نیروهای شرکتی شهرداری اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در قراردادهای مورد نظر برخی از موارد قانونی لحاظ نشده و بیمه این افراد مشخص نیست ، لذا این موضوع از طریق امور حقوقی بررسی شود تا در آینده مشکلی متوجه شهرداری و پرسنل نشود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true