در راستای اجرای عدالت اجتماعی نحوه توزیع خدمات شهری در محلات شهر لنگرود یکسان می شود

هر کسی وارد حرفه و شغلی می شود باید علم به آن کار را داشته و کار بلد باشد

خانواده احمدرضا شاکر،مهدی قائدی را به منزلشان راه ندادند!

مدیرعامل شهرک صنعتى لاهیجان، عضو کمیسیون حقوقى و قضایى خانه صنعت، معدن و تجارت و ایران شد

رویکرد ستاد تنظیم بازار توجه به اقتصاد محلی است | توزیع ۲۷ تن میوه شب عید در املش

گیلان در روزی که گذشت ( ۳ اسفند ۱۳۹۶) + صوت

آنقدر به گروه‌ها وصله منافق، اغتشاشگر و فتنه‌گر زدیم وصله کم آوردیم | چون کسی نمی‌تواند حرفش را بزند حرف‌ها تبدیل به عقده می‌شود

کاسپین مطابق با تصمیمات مراجع ذیصلاح انجام وظیفه می کند | تعیین تکلیف مطالبات ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی فرشتگان

مجموعه شعر«سیاهی های زمین را خط نمی‌زنم» در لنگرود رونمایی شد + تصاویر

ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات رودسر برگزار شد + تصاویر

هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند | عکس خبر

مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت منصوب شد

کد خبر: 109065 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۲:۰۸ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

امام جمعه لاهیجان:

جوانان به دود و مواد مخدر پناه نبرند | اظهارات و اقدامات اخیر ترامپ از روی ناتوانی است + تصاویر

خطیب جمعه لاهیجان اظهارات اخیر ترامپ را از ناتوانی آن ها دانست، و عنوان کرد: آمدند سوریه، عراق و خیلی از جاها را اشغال کردند تا به ایران لطمه بزنند اما دیدید بر سرشان چه آمد، آبرویشان ریخته شد و در دنیا حیثیت ندارند و از روی ناتوانی و عجز می خواهند سر و صدا راه بیاندازند.

حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های نماز جمعه این هفته لاهیجان با بیان اینکه باید به خودمان به نماز اول وقت خواندن به عمل خوب خود ببالیم نه به پول و مال و اموال، خطاب به جوانان اظهار داشت: اگر مشکلاتی دارید، اگر بیکاری رنجتان می دهد به دود به مواد پناه نبرید و به فضاهای مجازی خیلی دل نبندید، بروید و در خانه خداوند را بکوبید مگر آبرو، عزت و عظمت و خیر و برکت نمی خواهید.

امام جمعه لاهیجان با اشاره به واریز قسمتی از پول چای کاران به حساب آن ها، اظهار داشت: بنده دست همه چای کاران را می بوسم چای کاران بسیار زحمت کش و ارزشمند هستند، بنده از دولت و سازمان چای می خواهم که طوری برنامه ریزی کنند که دولت بدهکار چایکاران باشد نه کارخانه ها بدهکار چای کاران، در واقع شما پول چای کاران را بدهید و بعد از کارخانجات دریافت کنید، چرا کشاورز را به جان کارخانه ها می اندازید.

وی در رابطه با برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز  در واکنش به سخنان اخیر ترامپ بعد از نماز جمعه امروز، گفت: امروز یک راهپیمایی اعتراض آمیز به سخنان اخیر احمق ترین انسان روی زمین یعنی رییس جمهور آمریکا داریم، کشاورز ما از ترامپ رییس جمهور کشوری که به قول خودشان ابر قدرت جهان است، عاقل تر می باشد.

حجت الاسلام صدیق افزود: آمریکایی ها همیشه می خواهند خودشان را بالا بدانند و بگویند هرچه می گوییم همان است، نه آقای ترامپ اینطور نیست کور خواندید.

وی از طرف مردم ایران و مردم شهرستان لاهیجان خطاب به ترامپ، گفت: مردم ایران با تمام وجود با همه توان در مقابل تصمیم اخیر شما در رابطه با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تا قطره آخر خون خود خواهند ایستاد.

خطیب جمعه لاهیجان اظهارات اخیر ترامپ را از ناتوانی آن ها دانست، و عنوان کرد: آمدند سوریه، عراق و خیلی از جاها را اشغال کردند تا به ایران لطمه بزنند اما دیدید بر سرشان چه آمد، آبرویشان ریخته شد و در دنیا حیثیت ندارند و از روی ناتوانی و عجز می خواهند سر و صدا راه بیاندازند.

وی افزود: ببینید سید حسن نصرالله چقدر مدبرانه، عارفانه و عاقلانه در برابر ظلم این ها ایستاد و حرف ها را زده است، در روزهای آتی نیز می خواهند راهپیمایی عظیمی راه بیاندازند و به آمریکا و به نتانیاهو بگویند این مردمند، شما چه می خواهید بکنید؟

صدیق با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور یمن، اضافه کرد: در یمن اعتلافی ها این همه جنایت کردند و کودکان و زنان را کشتند، خانه ها خراب کردند، مراکز اقتصادی و منابع مالی را از بین بردند اما می بینید که سرانجام شکست خوردند.

در پایان نماز جمعه این هفته، نمازگزاران لاهیجان نیز همگام با نمازگزاران سراسر کشور با مشت‌های گره‌کرده و فریادهای ضد استکباری انزجار خود را نسبت به جسارت‌های بی‌پایان صهیونیست‌ها با حمایت آمریکا اعلام کردند و از ملت‌های مسلمان خواستار اقدامی عملی شدند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار