بلایی که سر خانم ها با لاک طلایی می‌آید / این هشدار راجدی بگیرد + عکس

ماجرای چک گرفتن از خلبان قبل از پرواز تهران -یاسوج چه بود؟!

بازیگر جوان و نقش اول یکی از فیلم های عباس کیارستمی درگذشت

یک حادثه دیگر برای هواپیمای ایرانی + تصویر

آیا زنده ماندن چند مسافر هواپیما صحت دارد؟

برای زجردادن شوهرم، با یک پسر رابطه برقرار کردم

ثبت ۱۸۳۶ مورد تخلف در رشت توسط دوربین های مرکز کنترل ترافیک

آماده باش نیروهای دامپزشکی گیلان در قبال آنفلوانزای پرندگان تا بهار

اقدام کثیف با ۳ زن و دختر داخل تیبا در غرب تهران

در آخرین لحظات در هواپیمای پرواز تهران-یاسوج چه گذشت؟ | لکه های روی برف، مسافران زنده مانده ای هستند که می‌خواستند خود را نجات بدهند

مردی به اتهام «تجاوز اینترنتی» به حبس محکوم شد!

روشن بودن موبایل یکی از مسافران هواپیمای ATR و تماس شهروند یاسوجی با یکی دیگر از مسافران صحت دارد

کد خبر: 118688 | تاریخ انتشار: ۲۲:۱۹:۲۵ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

نقشه شیطانی برای خواهر دوست صمیمی | تنها پای تلویزیون بودم که ..!

حوادث رکنا: عکس‌های شیطانی دختر بی اطلاع را به دردسر انداخت!

سرگرم تماشای تلویزیون بودم که زنگ تلفن خانه به صدا درآمد. یکی از دوستان دوران دبیرستانم بود. با شنیدن صدای او خیلی خوش‌حال شدم. می‌گفت چند ساعت لابه‌لای دفتر خاطرات قدیمی دنبال شماره تلفن خانه ما می‌گشته است.

مطهره بعد از احوالپرسی، با طعنه گفت: «دختر جان! نکند سرت به سنگ خورده یا از این مواد روان‌گردان مصرف می‌کنی که از این عکس‌های زشت در پروفایل تلگرامت می‌گذاری و بعد هم هر چه تماس می‌گیرم رد تماس می‌دهی!»

از شنیدن این حرف تعجب کردم. گفتم: «دختر خوب! من هیچ عکسی در پروفایل تلگرامم نگذاشته‌ام و اصلا کسی به گوشی تلفنم زنگ نزده است که بخواهم رد تماس بدهم.»

مطهره شماره تلفنی که در تلگرام Telegram من دیده بود را برایم خواند. سیم‌کارت این تلفن را سه چهار سال قبل به برادرم داده بودم. مطهره خداحافظی کرد و من بلافاصله شماره تلفن قبلی‌ام را وارد تلگرم کردم. باورم نمی‌شد چه می‌بینم. در تلگرام، صفحه‌ای با نام و مشخصات من و عکس‌های زشت و زننده باز شده بود.

با دیدن این تصاویر، دنیا روی سرم خراب شد. موضوع را به برادرم اطلاع دادم. او می‌گفت سه سال قبل که سیم‌کارتم را گرفته آن را به یکی از دوستانش امانت داده اما بعد از آنکه برای تحویل سیم‌‌کارت رفته دوستش ادعا کرده آن را گم کرده است.

متأسفانه سهل‌انگاری ما در سوزاندن سیم‌کارت فرصت را برای فردی فراهم کرده بود تا با انگیز‌ه‌ای نامعلوم، این‌طوری آبرو و حیثیتم را به بازی بگیرد. خیلی نگران هستم. می‌ترسم تمام دوستانی که شماره آن سیم‌کارتم را داشته‌اند در صفحه تلگرامی‌ای که به اسم من باز شده است این تصاویر را دیده باشند.

برادرم نباید فقط به این علت که سیم‌کارت بی‌استفاده بود آن را تحویل دوستش می‌داد. بعد هم وقتی که گفتند سیم‌کارت گم شده است نباید از کنار آن ساده رد می‌شدیم. ما موضوع را به پلیس Police فتا اعلام کردیم و دوست برادرم دستگیر شده است. منتظریم بفهمیم چرا این کار را کرده است

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار