مردی به اتهام «تجاوز اینترنتی» به حبس محکوم شد!

روشن بودن موبایل یکی از مسافران هواپیمای ATR و تماس شهروند یاسوجی با یکی دیگر از مسافران صحت دارد

تقویت صنعت بوم‌گردی رودسر زمینه‌ساز ایجاد اشتغال است

تودیع معارفه رییس ثبت احوال شهرستان رودسر برگزار شد + تصاویر

تماس یکی از مسافران | ما سقوط کردیم و زنده ایم! + فیلم

تتلو ملت ایران را خس و خاشاک نامید! + عکس

بدل ایرانی آنجلینا جولی به تهران آمد + تصاویر

شهادت ۳ مامور نیروی انتظامی در درگیری امروز با دراویش گنابادی/ ضاربان دستگیر شدند

شنیده‌ها از انتصاب مشاور رسانه‌ای شهردار رشت! | از وی تست اعتیاد بگیرید!

گیلان در روزی که گذشت (۳۰ بهمن ۱۳۹۶) + صوت

ثبت یک طلاق به ازای هرچهار ازدواج در گیلان/ استفاده نادرست از فضای مجازی منشأ اصلی طلاق ها و خیانت هاست

جزئیات اعتبار و تسهیلات اختصاص یافته برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل در گیلان | عکس خبر

کد خبر: 118977 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵:۵۴ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

عضو شورای شهر رشت مطرح کرد؛

عدم رضایت شهروندان و مدیران از طرح تفصیلی جدید

رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت به عدم رضایت شهروندان و مدیران از طرح تفصیلی جدید اشاره نمود و تاکید کرد: ایرادات این طرح قابل کتمان نیست و این طرح با این وضع، طرحی نیست که بتواند کشتی توفان زده مدیریت شهری را به سرمنزله مقصود برساند، طرحی که مردم آن را نپذیرند محکوم به شکست است.

احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور جلسه بیست و هشتمین صحن علنی شورای شهر رشت گفت: بنده نیز به سهم خودم تشکر صمیمانه دارم در خانه ملت که با عزم بزرگ و با بصیرت ژرف حادثه خیره کننده ای را به نمایش گذاشتند، قطعا عظمت این حضور پاسخ دندانشکن به نظام سلطه جهانی و براندازان نظام است.

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد: شرکت گسترده مردم نشان دهنده پایبندی ایشان به نظام و آرمان های انقلاب است و مسئولان باید قدر این پدیده بینظیر را بدانند تا بتوانند در پاسخ خدمت کنند، صداهای مردم را بشنوند و به خواست مردم در بخش های مختلف پاسخ مثبت دهند. این حضور خیره کننده موجب اقتدار و مشروعیت نظام در جهان شده است و از این بابت تشکر دارم.

وی به عدم رضایت شهروندان و مدیران از طرح تفصیلی جدید اشاره نمود و تاکید کرد: ایرادات این طرح قابل کتمان نیست و این طرح با این وضع، طرحی نیست که بتواند کشتی توفان زده مدیریت شهری را به سرمنزله مقصود برساند، طرحی که مردم آن را نپذیرند محکوم به شکست است. دایم نگرانی و عدم رضایت مردم را از این طرح می شنوم و نمی توان ایرادها را توجیه و یا طرح را ملغی کرد.

رمضانپور اذعان کرد: باید بر اساس متغیرهای بومی شهر و مبتنی بر نظرات متخصصان این طرح را تدوین کرد، نظام مهندسی این شهر تشکیلات قانونی است و ۲۰ هزار مهندس این سازمان ناراضی از این طرح هستند و تنها راهکار در این برهه از زمان این است که اعمال تغییرات با گنجاندن تبصره هایی بپذیرند تا بتوانیم بخش کوچکی از نواقص طرح را جبران نماییم.

عضو شورای شهر رشت گفت: در طرح های توسعه شهری چارچوب ها مشخص می شود و در جزییات ورود نمی کند، هدف مدیریت شهری باید در یک شهر مشخص شود و هر طرحی در هر نقطه از زمین اگر با ملاک های بومی تدوین یابد، با شکست روبرو نمی شود.

رمضانپور همچنین گفت: طرحی که برای تدوین آن مردم و سمن ها نقش دارند، با شکست روبرو نمی شود، با این محدودیت ها سرمایه گذار نیز ورود نمی کند.

وی در مورد ویژگی های کاربری ها توضیحاتی داد و اظهار کرد: همه طرح را نمی خواهم زیر سئوال ببرم ولی معایبی هم دارد به عنوان نمونه در بر خیابان اصلی تجاری دیده نشده است و یا در کوچه ۸متری مجوز تجاری داده می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار