راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

بهره گیری از ظرفیت مردم و سمن ها در توانمند سازی زنان اجتناب ناپذیر است

افق پیش روی بندر کیاشهر ، افق بسیار روشنی است | می‌توانیم کیاشهر را به عنوان یک الگوی توسعه در آینده نزدیک معرفی کنیم

پیاده راه فرهنگی در محله میدان لاهیجان احداث می شود

تصمیمی برای فیلتر کردن تلگرام وجود ندارد | با قدرت چانه‌زنی می‌توانیم حدود و چارچوب انتظارات خودمان را به مدیر تلگرام بقبولانیم

کد خبر: 119501 | تاریخ انتشار: ۲۰:۳۱:۱۱ - پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی:

سامانه های ارتباطی جدید شهروندان در سازمان منطقه آزاد انزلی راه اندازی شد

سامانه های ثبت صدای مشتری (در قالب وب کیوسک و اپلیکیشن موبایلی) و نیز پیام کوتاه دوسویه، طراحی و راه اندازی گردید.

به گزارش «بامردم»، سید مهدی نقوی مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد این سازمان از راه اندازی سامانه های ارتباطی جدید شهروندان با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان خبر داد.

وی با بیان اینکه سامانه های ثبت صدای مشتری (در قالب وب کیوسک و اپلیکیشن موبایلی) و نیز پیام کوتاه دوسویه، طراحی و راه اندازی گردید که امکان ارسال شکایات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و . . . از طریق آنها وجود دارد در خصوص دلایل ایجاد سامانه های فوق اظهار داشت: سامانه های ارتباطی فوق به منظور ایجاد ارتباط بدون واسطه مابین مشتریان سازمان و ارباب رجوع، فعالین اقتصادی، گردشگران، بازدیدکنندگان و…با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان، ارتباطات غیرمستقیم و دیجیتال نقش مؤثری در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و نهادینه شدن موضوع رضایتمندی و همچنین کاهش مراجعات مردمی و رفع بوروکراسی اداری ایجاد شده است.

سید مهدی نقوی با اعلام اینکه صفحه اینترنتی سامانه صدای شهروند در پرتال سازمان با آدرس anzalifz.ir از طریق “درگاه خدمات الکترونیک” بخش “تکریم ارباب رجوع”، قابل دسترسی است اضافه کرد: دومین سامانه ارتباطی با این حوزه نظارتی سازمان، سامانه پیام کوتاه دوسویه به شماره ۵۰۰۰۲۹۸۱ است که شهروندان می توانند پیامهای خود را به صورت شبانه روزی به شماره مزبور ارسال نمایند.

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تصریح براینکه حریم خصوصی مشتریان نیز به طور کامل حفظ خواهد شد، سومین بخش این سامانه را وب کیوسک مربوط به سامانه صدای شهروندی بیان داشت که در طبقه اول ساختمان اداری این سازمان در دسترس عموم قرار دارد.

سید مهدی نقوی سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد چهارمین و آخرین بخش از سامانه ارتباطی با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی را نرم افزار تلفن همراه این سامانه اعلام کرد و افزود: نرم افزار مزبور از لینک https://anzalifz.org/downloads/cvoice.apk قابل دانلود و اجرا بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار