افتتاح نمایشگاه عکس طبیعت چابکسر به روایت تصویر

به نام رسانه ها، به کام نان خانه ها!

آتش سوزی یک خانه در روستای دهسر لاهیجان

سوال عجیب دختر روس از پسران ایرانی به زبان فارسی + فیلم

طرح کسرخدمت ایثارگران با سابقه ۲۸ و ۲۹ ماه در سال ۹۷ هم ادامه دارد

من وقتی بازیگر بودم سحر قریشی در خانه کوبلن می بافت

سود سهام عدالت چه کسانی تا پایان اسفند واریز می‌شود؟

تلگرام ایران را تحریم کرد

خودروی های جدیدی که سال ۹۷ به بازار می آیند

سهم بیشتری به ورزش بانوان لاهیجانی اختصاص یابد

ویلاسازی غیرمجاز یک بازی دو سر باخت برای گیلان و اهالی آن است

گزارش تصویری افتتاح هتل ۵ ستاره رسپینا در لاهیجان

کد خبر: 119614 | تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶:۴۴ - جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

رئيس كميسيون حقوقي شورای شهر لاهيجان:

حمایت از سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان این شهر در دستور کار شورای پنجم لاهیجان است

رئيس كميسيون حقوقي شورای اسلامی شهر لاهيجان گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان این شهر در دستور کار شورای پنجم لاهیجان است.

آرمان پوریاسری در گفت‌وگویی اظهار کرد: امروزه در جوامع پیشرفته بکارگیری سرمایه گذاران در بخش مسکن ، گردشگری و شهری لازمه ایجاد آرامش و رضایت شهروندان است .

وی با تاکید بر اینکه لاهیجان تشنه سرمایه گذاری است، افزود: لاهیجان با قدمت تاریخی و مواهب طبیعی می تواند به جایگاه اصلی خود و بار دیگر به عنوان عروس ایران مطرح شود .

رئيس كميسيون حقوقي شورای شهر لاهيجان با توجه به کسب عنوان انبوه ساز برتر توسط مهندس فرامرز جهاندیده ، گفت : شهرداری لاهیجان و شورای شهر لاهیجان باید قدر سرمایه گذاران بومی را داشته باشد و با ایجاد فضایی مناسب شرایطی ایجاد کنیم که سرمایه گذاری در لاهیجان با همکاری این عزیزان بیشتر باشد .

پوریاسری با اشاره بر اینکه لاهیجانی ها لایق بهترین ها هستند ، خاطرنشان کرد: جذب سرمایه گذار برای پروژه های همچون استخر حاجی آباد و … لاهیجان را به سوی قطب گردشکری منطقه خواهد برد .

عضو کمسیون عمران شورای شهر لاهیجان گفت : با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری و تاکید بر اقتصاد مقاومتی ، بکارگیری سرمایه گذاران بومی و تشویق آنها برای سرمایه گذاری در شهر خود از مصادیق اقتصاد مقاومتی است .

وی یادآور شد: سرمایه گذاری در شهر فقط در بحث مالی خلاصه نمی شود و شهروندان عزیز لاهیجانی با ارائه ایده ، کمک فکری و هر آنچه برای شهر از دستشان بر می آید می توانند برای شهری بهتر تلاش کنند .

آرمان پوریاسری خاطرنشان کرد: شورای شهر لاهیجان آماده حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بومی است و از شهروندان لاهیجانی دعوت می کند ، با ارائه ایده های خود در شهر سرمایه گذاری کنند و ارزومندم تمام شهروندان در هر زمینه ایی که فعالیت می کنند نفر برتر در کشور شوند .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار