راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

بهره گیری از ظرفیت مردم و سمن ها در توانمند سازی زنان اجتناب ناپذیر است

افق پیش روی بندر کیاشهر ، افق بسیار روشنی است | می‌توانیم کیاشهر را به عنوان یک الگوی توسعه در آینده نزدیک معرفی کنیم

پیاده راه فرهنگی در محله میدان لاهیجان احداث می شود

تصمیمی برای فیلتر کردن تلگرام وجود ندارد | با قدرت چانه‌زنی می‌توانیم حدود و چارچوب انتظارات خودمان را به مدیر تلگرام بقبولانیم

کد خبر: 121312 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۰:۱۳ - جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

گزارش تکان دهنده از برده‌داری شوم زنان | یک چهارم آن ها باردارند! + عکس

حوادث رکنا: یک موسسه خیریه بریتانیایی اعلام کرده که یک چهارم زنان نجات یافته از برده‌ داری مدرن در این کشور باردار هستند و در معرض تهدید و آسیب قرار دارند.

هستیا که یک نهاد حامی قربانیان برده‌داری مدرن است، در گزارشی گفته که این زنان باردار توانسته‌اند فرار کنند یا توسط قاچاقچیان رها شده‌اند اما از هیچگونه مراقبت‌های بهداشتی برخوردار نیستند.
تحقیق این نهاد نشان می‌دهد که بسیاری از این افراد در فکر خودکشی هستند، همه آنها منزوی شده و برای مدت زمان طولانی تماس با مادرانشان را از دست داده‌اند.
این قربانیان برده‎داری مدرن زنانی هستند که به آنان با حیله وعده کار داده یا به طور غیرقانونی به بریتانیا آورده شده‌اند و ممکن است هیچگونه مدارک شناسایی ندانشته باشند یا کسی نباشد که بتوانند از او کمک بخواهند.
در گزارش هیسا آمده است که در میان زنان قربانی قاچاقیان انسان، تقریبا ۷۰درصد به منظور بهره‌برداری جنسی، از جمله خودفروشی، کار در باشگاه‌های استریپ‌تیز و استفاده در پورنوگرافی به بریتانیا آورده شده‌اند.


ارقام سازمان آزار و شکنجه ملی بریتانیا نشان می‌دهد که در مورد زنان، استثمار جنسی بزرگترین شکل برده‌داری مدرن است در حالی که برای مردان بهره برداری از نیروی کار شایع ترین نوع استثمار است.
این گزارش حاکی از آن است که برخی از حاملگی‌ها نتیجه تجاوز جنسی بوده است و سلامت زنان می‌تواند تحت تأثیر اجبار به مصرف الکل یا مواد مخدر قبل از قرار گرفتن در معرض سوء استفاده جنسی به شدت آسیب ببیند.
سخنگوی هیسا می‌گوید لازم است به نیازهای زنان باردار – مانند محل مناسب و دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی و حمایت از سلامت روانی – توجه شود.
به گفته او، فقدان خانواده و احساس تنهایی و اضطراب ناشی از آن مشکل دیگر این زنان است به خصوص اینکه زنان در زمان بارداری و وضع حمل به حمایت مادرشان نیاز دارند، تنهایی آنان دردناک است. به گفته او، در حالیکه در چنین وضعیتی شما به مادرتان بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارید، تنها بودن دلخراش است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار