راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

بهره گیری از ظرفیت مردم و سمن ها در توانمند سازی زنان اجتناب ناپذیر است

افق پیش روی بندر کیاشهر ، افق بسیار روشنی است | می‌توانیم کیاشهر را به عنوان یک الگوی توسعه در آینده نزدیک معرفی کنیم

پیاده راه فرهنگی در محله میدان لاهیجان احداث می شود

تصمیمی برای فیلتر کردن تلگرام وجود ندارد | با قدرت چانه‌زنی می‌توانیم حدود و چارچوب انتظارات خودمان را به مدیر تلگرام بقبولانیم

کد خبر: 121646 | تاریخ انتشار: ۹:۴۵:۰۳ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

فرماندار رودسر مطرح کرد:

نمی‌پذیرم جلسات بی‌نتیجه بماند | اهتمام ویژه مدیران نسبت به تهیه شاخص های شهرستان

فرماندار رودسر با تأکید بر اینکه نمی‌پذیرم جلسات بی‌نتیجه بماند، تصریح کرد : با مصوبات لوکس و غیرقابل اجرا به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و مشکلی حل نخواهد شد، دبیران در جلسات موظف‌اند نسبت به پیگیری و به نتیجه رساندن مصوبات تمام تلاش خود را به کاربندند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی در جلسه مناسب‌سازی اماکن عمومی شهرستان رودسر موضوع مناسب‌سازی اماکن عمومی را برای همه اقشار جامعه به‌ویژه جامعه هدف شامل سالمندان و معلولین را امری مهم و ضروری دانست و گفت : اجرا و تحقق این امر مستلزم آن است که همه در این زمینه نگاه مسئولانه و متعهدانه داشته باشند .
وی برابری حقوق شهروندی را تنها مختص قشر خاصی ندانست و افزود : آنچه همواره مورد تأکید است رعایت حقوق شهروندی برای همه آحاد جامعه است و این موضوع مهمی است که باید با جدیت دنبال شود .
وارسته با اشاره به درخشش و جایگاه معلولان در عرصه‌های مختلف کشور اظهار کرد : معتقدم معلولیت محدودیت نیست بلکه یک واقعیت است چراکه معلولان نیز از ظرفیت‌های خاص دیگری برخوردارند و این مهم از افتخارآفرینی این قشر در مسابقات جهانی و کسب مدارج علمی و اجرایی برای کشور کاملاً مشهود و نمایان است .
وارسته یادآور شد : مناسب‌سازی اماکن عمومی مستلزم برنامه‌ریزی جدی و عزم و اراده همگانی است که با کمک یکدیگر می‌توانیم به آن دست‌یابیم .
وی با اشاره به سیاست راهبردی دولت در دو مقوله احیا و ناکارآمد شهری، برای توسعه عدالت اجتماعی،کاهش تبعیض، بهبود زیست شهری و دیگری نوسازی حمل‌ونقل تصریح کرد : توجه به این دو مقوله می‌تواند ما را در راستای سیاست‌ها اهداف و برنامه‌های دولت به‌ویژه مناسب‌سازی و نوسازی حمل‌ونقل که مورد تأکید ریاست محترم جمهور است موفق سازد.

وی با تأکید براینکه نمی‌پذیرم جلسات بی‌نتیجه بماند تصریح کرد : با مصوبات لوکس و غیرقابل اجرا به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و مشکلی حل نخواهد شد، دبیران در جلسات موظف‌اند نسبت به پیگیری و به نتیجه رساندن مصوبات تمام تلاش خود را به کاربندند .
فرماندار رودسر خاطرنشان کرد : مدیران نسبت به جمع‌آوری و ارزیابی شاخص‌های شهرستانی در حوزه‌های مختلف اقدام و اهتمام ویژه داشته باشند .
وی ادامه داد : اگر می‌خواهیم در رفع مشکلات شهرستانی اثر آفرین باشیم باید از روزمرگی فاصله بگیریم و در یک بازده زمانی مشخص برای خروجی کارها برنامه‌ریزی داشته باشیم .
وارسته بهدانی از برگزاری یک نمایشگاه ویژه از دستاوردها و عملکرد دولت در هفته دولت سال جاری خبر داد و گفت : مدیران باید خدمات خود را در معرض نمایش بگذارند تا مردم بدانند خادمینشان چه خدماتی را به آن‌ها ارائه داشته‌اند .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار