راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

بهره گیری از ظرفیت مردم و سمن ها در توانمند سازی زنان اجتناب ناپذیر است

افق پیش روی بندر کیاشهر ، افق بسیار روشنی است | می‌توانیم کیاشهر را به عنوان یک الگوی توسعه در آینده نزدیک معرفی کنیم

پیاده راه فرهنگی در محله میدان لاهیجان احداث می شود

تصمیمی برای فیلتر کردن تلگرام وجود ندارد | با قدرت چانه‌زنی می‌توانیم حدود و چارچوب انتظارات خودمان را به مدیر تلگرام بقبولانیم

کد خبر: 121674 | تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹:۳۸ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

سرپرست شهرداری کلاچای تاکید کرد؛

ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال در کلاچای

سرپرست شهرداری کلاچای بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه‌سوری ) از سوی شهرداری این شهر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، حمید عبدالله زاده روز یکشنبه در نشست ستاد هماهنگی ویژه‌برنامه چهارشنبه آخر سال شهرداری ، ایجاد فضای نشاط و شادابی را در بین مردم یکی از وظایف مهم شهرداری و شورا در این زمینه ذکر و گفت : باید همه تلاش خود را در این زمینه به‌کارگیری کنیم تا شهروندان در این شب به‌یادماندنی باروحیه نشاط و شادابی به خانه‌های خود بازگردند.
وی همچنین از استقرار و آماده‌باش سه گروه آتش‌نشانی در مناطق تعیین‌شده این شهر در مواجهه با حوادث احتمالی خبر داد و اظهار کرد : آنچه همواره مورد تأکید است ایجاد بستر مناسب برای شادابی و نشاط در بین مردم و خانواده‌هاست و شهرداری و شورا این مهم را با جدیت دنبال خواهد کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای ، حفظ آرامش و برخورد منطقی و عقلایی در مراسم برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال را مورد تأکید قرارداد و گفت : باید طوری عمل کنیم تا شهروندان احساس امنیت و آسایش کنند و با روحیه نشاط و شادابی جشن را به پایان برسانند.
محمد پورحسین درعین‌حال تصریح کرد : نباید اجازه داد برخی‌ها فضا را به سمت نگرانی و التهاب سوق دهند و اگر جشنی برپاست همه از آن لذت ببرند .
نادر بذرافشان عضو ستاد هماهنگی، برگزاری این نشست را به‌عنوان تلاشی مهم و مؤثر در راستای کاهش خطرات و حوادث در مراسم چهارشنبه آخر سال ذکر و گفت : مطمئناً با هم‌افزایی مجموعه شهرداری ، شورا و پلیس قادر خواهیم بود این جشن را با خوشی و خرمی به پایان برسانیم.
وی با بیان اینکه نباید کاری کنیم که با احساسات پاک جوانان بازی شود افزود : هرگونه رویکرد تند و خشن در این زمینه نتیجه عکس خواهد داد اما از سوی دیگر باید تلاش کنیم جلوی التهابات و نگرانی‌ها هم گرفته شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار