چشم بستن به ظرفیت و پتانسیل جوانان در حقیقت ظلم به آینده جامعه است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
false
false

معاون سیاسی فرمانداری تالش با اشاره به مسائل و مشکلات جوانان و با بیان اینکه چشم بستن به ظرفیت و پتانسیل جوانان در حقیقت ظلم به آینده جامعه است، گفت: جوانان در حوزه‌های مختلف ازجمله مشکل کار، ازدواج، امیدواری به آینده، دسترسی به خدمات و اماکن رفاهی و فرهنگی و ورزشی نیازمند برنامه‌ریزی و اقدامی اساسی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، سید جلال سید محمدی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان با اشاره به اینکه اولویت دولت دوازدهم استفاده از جوانان و بانوان به‌عنوان پتانسیل‌های دیده نشده جامعه است، گفت: اقدام تحسین‌برانگیز استاندار محترم گیلان در استفاده از جوانان و میدان دادن به آن‌ها و تاکیدات مکرر به استفاده از ظرفیت بانوان اعتقاد و باور به بخش بزرگی از توانمندی‌هایی است که تاکنون کمتر دیده‌شده و با آنان شعاری رفتار شده است.

وی افزود : هرگونه مقاومت و موضع‌گیری در این خصوص درواقع عدم باور جوانان و بانوان و توانمندی‌ها ظرفیت‌های آنان است.

معاون سیاسی فرمانداری تالش با اشاره به سیاست‌گذاری‌ها و تلاش‌های انجام گرفته در شهرستان برای استفاده از جوانان در سطوح مختلف مدیریتی اظهار داشت: سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید و تأکیدات استاندار محترم را در این خصوص عملیاتی کرده و با شناسایی نیروهای جوان و توانمند در ادارات زمینه‌های استفاده از آن‌ها را در سطوح مختلف مدیریتی فراهم خواهیم کرد.

سید محمدی افزود: در حوزه بانوان نیز امسال برای اولین بار از یکی از بانوان کارمند به‌عنوان مدیر ادارات استفاده کردیم و این تجربه موفق انشالله زمینه‌ساز استفاده از تعداد بیشتری را در شهرستان فراهم خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به مسائل و مشکلات جوانان و با بیان اینکه چشم بستن به ظرفیت و پتانسیل جوانان در حقیقت ظلم به آینده جامعه است، گفت: جوانان در حوزه‌های مختلف ازجمله مشکل کار، ازدواج، امیدواری به آینده، دسترسی به خدمات و اماکن رفاهی و فرهنگی و ورزشی نیازمند برنامه‌ریزی و اقدامی اساسی هستند.

وی افزود: ایجاد شورونشاط اجتماعی از موضوعاتی است که مدیران شهرستان باید به آن توجه نمایند و ورزش‌های بومی و سنتی و همگانی از حوزه‌هایی است که می‌توان در این زمینه بیشتر کارک رد.

معاون سیاسی فرمانداری خطاب به رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار تالش تأکید کرد: با استقرار مربیان ورزشی در چهار پارک خانواده، بانوان، قدس و سیاهداران در چهار نقطه شهر و راه‌اندازی ورزش‌های صبحگاهی روزانه و فراخوان شهروندان در راستای ایجاد شورونشاط بین شهروندان قدم برداشته شود.

وی در پایان از تحرک و پویایی ایجادشده و موفقیت‌های کسب در رشته‌های مختلف ورزشی شهرستان تجلیل کرده و گفت: آنچه که امروز شاهد تحرک و پویایی موفقیت در رشته‌های ورزشی شهرستان هستیم چیزی نبوده جز تزریق جوانی و استفاده از نیروهای جوان و باانگیزه در مدیریت هیئت‌های ورزشی شهرستان که در نوع خودش تازگی داشت.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true