صدای جوانگرایی جاری در گیلان را به دولت برسانید | امیدواریم سفر جوانترین وزیر دولت خاطرات خوبی برای گیلان خلق کند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۳۹۷  
false
false

فرشاد نوروزپور مشاور استاندار گیلان در امورجوانان در جریان نشست جوانان فعال در حوزه های ICT  گیلان با وزیر ارتباطات گفت: در ده روز اخیر این دومین بار است که استانداری گیلان میزبان جمعیت بالایی از جوانان فرهیخته و پرتلاش است. این امر حاکی از اعتماد متقابل بالای مسولین ارشد استان و جوانان در گیلان است.
وی با اشاره به فرموده پیامبر اکرم (ص) که بر توجه و بهره مندی از جوانان در اداره امور و مسوولیت ها تاکید داشتند. وفرموده اند: در مجالس خود برای جوانان جای باز کنید و امور را به انها بیاموزید زیرا آنها جایگزین شما خواهند شد و درگیر مسایل جدید خواهند بود.
نوروزپور ادامه داد: رهبری نیز در سخنرانی هایی که در آغاز سال نو درمشهد مقدس داشتند مجددا بر بر واگذاری امور جوانان تاکید کردند. در دولت تدبیر و امید حضور مهندس جهرمی در مسند وزارت و عملکرد ایشان تایید و گواهی است بر این امر مهم.
وی خاطرنشان کرد: واگذاری مسائل به جوانان منجر به پویایی در امورات کشور می شود.
وی خطاب به دکتر جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به عنوان جوانترین وزیر دولت  گفت: به استانی آمده اید که استاندار آن جوانترین استاندار کشور و نماینده ولی فقیه آن نیز حوان ترین در کشور است.
مشاور استاندار در امور جوانان با بیان اینکه اعتماد به جوانان منجر به گره گشای بسیاری از مشکلات کشور می شود، ادامه داد: با ماموریتی که از رهبر انقلاب به نماینده جدید خود داده اندتاکید ویژه ای بر بهره گیری جوانان در حل مشکلات استان وجود دارد.

نوروزپور ادامه داد: پس از انتخاب عالی ترین مقام اجرایی استان از سوی هیات دولت با توجه به ظرفیت های استان و فارغ از شعارها، بارقه امید جدیدی در زمینه توجه  و بهره گیری از توجه عملی و جدی به جوانان استان جاری شده است که از شما انتظار داریم با مشاهده فضای استان، صدای روحیه جوانگرایی جاری در استان را به دولت برساند.
وی با اشاره به خاطرات وزیر ارتباطات از دانشگاه گیلان و شهر رشت گفت: با همکاری مدیرکل ارتباطات و فناوری گیلان مجوعه ای با حضور جوانان در رشته های مرتبط با حوزه ICT در استان تشکیل داده ایم و امیدواریم مهندس جهرمی با توجه ویژه ای که به این مجموعه خواهد داشت، تصمیمات خوبی در سفر خود به گیلان گرفته و تا مرحله اجرای آن پیگیری کنند و خاطره ای ماندگار برای استان به یادگار بگذارند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true