رئیس پارک علم و فناوری گیلان منصوب شد+ متن حکم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ بهمن - ۱۳۹۷  
false
false

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، علی باستی را به سمت رئیس پارک علم و فناوری گیلان منصوب کرد.

در حکم منصور غلامی خطاب به علی باستی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت «رئیس پارک علم و فناوری گیلان» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود که با مشارکت و ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه و همراهی و همکاری با نقش آفرینان اصلی این زیست بوم و همچنین توسعه کیفی مؤسسات مستقر در پارک در کنار توسعه کمی آنها، زمینه توسعه کسب و کار مؤسسات و حضور آنان در بازار‌های فرامنطقه ای، ملی و بین المللی را در سر لوحه کار خویش قرار دهید.

در این راستا تعامل مؤثر با مدیران اجرایی استان برای تأمین زیر ساخت‌های لازم برای استقرار و حل مشکلات پیش روی توسعه کسب و کار مؤسسات و همچنین ایجاد روابط نظام مند، مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان برای بهره گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در جهت تجاری سازی دستاورد‌های علمی و پژوهشی آنان از اهمیت زیادی برخوردار است.

امید است که تنوع بخشی به منابع مالی مورد نیاز پارک علم و فناوری، افزایش نسبت درآمد‌های اختصاصی پارک به اعتبارات ملی و استانی و بهره گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در توسعه کالبدی پارک مورد اهتمام ویژه جنابعالی و همکاران قرار گیرد.

انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.

شایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبرد‌های دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، در مراکز دولتی و خصوصی نقشی شایسته درنظام علم و فناوری ایفا نمایید.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات مجید متقی طلب، رئیس سابق پارک علم و فناوری گیلان در مدت زمان تصدی این مسؤولیت قدردانی کرد.

گفتنی است؛ علی باستی متولد سال ۱۳۵۲ در شهر رشت است و دانش آموخته دوره دکترای تخصصی رشته مهندسی مکانیک، ساخت و تولید از دانشگاه صنعتی توکیو و در حال حاضر عضو هیأت علمی (دانشیار) دانشگاه گیلان است.

معاونت دانشجویی دانشگاه گیلان، دبیر معاونان دانشجویی منطقه ۲ کشور، معاونت پژوهش و فناوری دانشکده فنی و مدیریت گروه مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان از جمله سابق بایستی بود.

دیار میرزا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true