عملکرد مسئولان باید به نحوی باشد که منجر به رضایتمندی مردم از نظام شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
false

رحیم حیدری گلرودباری در جلسه ساماندهی سواحل شهرستان آستانه‌اشرفیه که در شهرداری بندر کیاشهر برگزار شد، به جایگاه مدیریتی مسئولان اشاره کرد و گفت: هر فردی که برای انجام مسئولیتی انتخاب می‌شود درواقع فرصتی بسیار ارزشمند و مغتنمی برای او است تا بتواند با بهره‌گیری از تمام ظرفیت و توان خود به‌گونه‌ای عمل کند که منجر به رضایتمندی مردم از نظام شود.

وی افزود: عملکرد مسئولان نباید به‌گونه‌ای باشد که تفکر عوام را به سمتی بکشاند که فکر کنند عده‌ای با یک شمایل خاص و با شعارها و وعده‌هایی بر مسند قدرت نشسته و بیش از آنکه در راستای خدمت به منافع مردم باشند در حال ارتقا موقعیت و جایگاه خود هستند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه عملکرد مسئولان باید به نحوی باشد که منجر به رضایتمندی مردم از نظام شود، تأکید کرد: انتظار من از شما مدیران و مسئولین شهرستان این است که با تفکر و دقت بیشتری نسبت به موضوعات شهرستان عمل کنید.
نماینده عالی دولت در شهرستان به دستورالعمل ستاد ساماندهی سواحل کل کشور که به تصویب هیات محترم دولت رسیده اشاره کرد و اظهار داشت: در این دستورالعمل برای هریک از ادارات وظیفه‌ای تعیین‌شده است؛ برای آنکه بتوانیم از این فرصت بهره کافی ببریم باید به تک‌تک موارد ذکرشده در این دستورالعمل عمل کنیم.
رئیس ستاد ساماندهی سواحل شهرستان ادامه داد: سالانه مسافران زیادی در آستانه‌اشرفیه حضور و از طبیعت آن استفاده می‌کنند و این برای ما یک فرصت طلایی برای رونق چرخه اقتصاد است.
وی افزود: همه ما اعم از مسئولان و مردم عادی موظفیم با رعایت مؤلفه‌های جذب توریست اعم از فراهم کردن امکانات رفاهی مطلوب، برخورد صحیح با گردشگران و نظیر آن موجب تثبیت این صنعت در شهرستان شویم.

فرماندار لاهیجان گفت: همان‌گونه که فراهم‌سازی بستر رشد اقتصادی مردم شهرستان از وظایف اصلی ما مسئولان است حفظ جان مردم نیز از اهم این موضوعات است و باید دقت و جدیت خود را در حفظ امنیت مردم در مناطق مجاز شنا افزایش دهیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true