كاركنان شهرداری لاهيجان ويزيت رايگان و پوشش بيمه تكميلی می‌شوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸  
false
false


فرداد جنابي در گفت‌وگویی افزود: نیروی انسانی سالم و متخصص، جزو سرمایه‌های اصلی هر سازمان و اداره‌ای بوده و ارتقاء سطح سلامت و دانش آن‌ها تأثیرات مثبتی بر روند فعالیت روزانه و ارائه خدمات توسط آنان به شهروندان دارد.

وی بابیان اینکه كاركنان شهرداري ازجمله افراد زحمتكشي هستند كه براي عمران و آباداني و پاكيزگي شهر تلاش می‌کنند و خود و خانواده‌های آن‌ها در مواقع بيماري به‌جز بيمه اوليه از حمايتي برخوردار نبودند.

وي افزود: از زمان آغاز بكار پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر لاهيجان و با حمايت و همراهي اعضاي شوراي شهر و پیگیری‌های مسعود كاظمي شهردار لاهيجان درصدد بوديم بسته‌های حمايتي از وضعيت پزشكي و سلامت كاركنان را در دستور كار قرار دهيم كه ضمن عقد قرارداد با پزشك معتمد ازاین‌پس كاركنان شهرداري و افراد تحت تكفل آنان می‌توانند خدمات ويزيت و تزريقات را به‌صورت رايگان دريافت کنند.
جنابي اضافه كرد: پوشش بيمه تكميلي نيز از ديگر بسته‌های حمايتي است كه براي كاركنان شهرداري در نظر گرفته‌شده تا ازاین‌پس كاركنان شهرداري لاهيجان و خانواده‌های آن‌ها دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

رئیس شوراي اسلامي شهر لاهيجان گفت: جاي دارد از اعضاي شوراي اسلامي و دکتر کاظمی شهردار پرتلاش لاهيجان براي حمايت از وضعيت معيشتي كاركنان شهرداري قدرداني نمايم.

جنابي افزود: در طول مدت يك سال گذشته توجه به وضعيت معيشتي كاركنان و پرداخت به‌موقع حقوق و اضافه‌کار و توزيع بسته‌های حمايتي در مناسبت‌های مختلف ازجمله برنامه‌های مديريت شهري براي قدرداني از زحمات كاركنان پرتلاش شهرداري لاهيجان بوده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true