با توجه به زیرساخت‌های انزلی می‌توانیم تورهای آسیایی و جهانی با سطح بالاتری برگزار کنیم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
false

امیرحسین منظمی با بیان اینکه دو تور بسیار خوب را در ایران برگزار کردیم،گفت: امروز سومین تورجهانی تک ستاره در منطقه آزاد انزلی برگزار شد که ناظر فدراسیون جهانی از برگزاری تورهای ایران رضایت داشت.

وی تصریح کرد: باید رفته رفته به سمت تورهای دو ستاره و سه تاره حرکت کنیم ،تیم های ایران در تورهای تک ستاره به خوبی درخشیدند، استفاده از بازیکنان کم رنکینیگ نوجوانان و جوانان در تورهای جهانی در دستورکار ما قرار داشت که توانستیم تیم های پایه کشورمان را در این تورها شرکت دهیم و دستاوردهای خوبی برای والیبال ساحلی کشورمان داشت.

دبیر فدراسیون والیبال با اعلام اینکه در بندرترکمن و بابلسر تورجهانی تک ستاره با شایستگی برگزار شد، ادامه داد: درمنطقه آزاد انزلی با توجه به زیر ساخت های که وجود داشت بسیار خوب برگزار شد،با توجه به زیرساخت های منطقه انزلی می توانیم تورهای آسیایی و جهانی با سطح بالاتری برگزارکنیم.

امیرحسین منظمی ضمن حمایت از برگزاری توهای تک ستاره کاسپین سریز،بیان کرد:از برگزاری تورهای کاسپین سریز حمایت می کنیم، اگر مشکلات و ضعف هایی وجود داشت سال آینده اصلاح خواهیم کرد تا شاهد میزبانی بهتری باشیم.

وی در پایان از عوامل اجرایی تورهای کاسپین سریز تشکر کرد و افزود:ازعواملی که به فدراسیون والیبال در جهت توسعه و اعتلای والیبال ساحلی کمک کردند تشکرمیکنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true