اعترافات هولناک سیامک و همدستش سرش را از تن جدا کردیم و جسد را از ماشین بیرون انداختیم !
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸  
false
false

بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان پلیس در جریان تحقیقات خود موفق شدند خانواده مرد جوان را که عادل نام داشت شناسایی کنند. همسر او گفت: شوهرم مثل همیشه صبح امروز راهی محل کارش شد و دیگر به خانه برنگشت تا اینکه به ما خبر دادند او به قتل رسیده است. در شاخه دیگری از بررسی ها کارآگاهان با ردیابی تماس های عادل متوجه شدند که او آخرین بار با مردی به نام سیامک که از دوستانش بود قرار ملاقات داشته است. سیامک وقتی در این باره بازجویی شد، گفت: روز حادثه با عادل قرار کاری داشتم و بعد از آن از هم جدا شدیم و دیگر از او خبری ندارم. او در تحقیقات فنی، اما به قتل عادل اعتراف کرد و گفت: با همدستی یکی از دوستانش به نام ناصر مرتکب قتل شده است.

سیامک گفت: من از مدتی قبل با عادل اختلاف ملکی داشتم. ما بار ها در این باره با هم حرف زدیم، اما اختلاف ما حل نشد تا اینکه تصمیم به قتل او گرفتم. برای اجرای نقشه ام به کمک نیاز داشتم برای همین ماجرا را برای ناصر توضیح دادم و او قبول کرد در اجرای نقشه به من کمک کند. مطابق نقشه من با عادل تماس گرفتم و از او خواستم با هم به تفریح برویم که قبول کرد. با هم در یکی از خیابان های مرکزی شهر قرار گذاشتیم و با ناصر به دنبالش رفتیم. عادل در صندلی عقب سوار شد و به طرف خارج از شهر رانندگی کردیم. وقتی به محلی خلوت رسیدیم مطابق نقشه ناصر با سنگ بزرگی که از قبل تهیه کرده بودیم به سرش کوبید که بیهوش شد. بعد از آن سرش را از تن جدا کرده و جسد را در محلی خلوت از ماشین بیرون انداختیم و فرار کردیم.

با اعتراف های سیامک بود که ناصر هم بازداشت شد و حرف های همدستش را تأیید کرد. پس از کامل شدن تحقیقات بازپرس ناصر را به اتهام مباشرت در قتل و سیامک را به اتهام معاونت در قتل مجرم شناخت و پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاد شد. روز گذشته بعد از اینکه قاضی رسمیت جلسه را اعلام و نماینده دادستان از کیفرخواست دفاع کرد اولیای دم گفتند که خواسته شان قصاص است. سپس ناصر در جایگاه قرار گرفت و گفت: من اتهام را قبول ندارم. چند روز قبل از حادثه سیامک تماس گرفت و برای قتل از من درخواست کمک کرد. او گفت: در صورتی که هر دو نفر مرتکب قتل شویم پلیس قادر نیست که ما را بازداشت کند و در صورتی هم که دستگیر شویم او رضایت اولیای دم را جلب می کند. او من را فریب داد و با کمک هم مرتکب قتل شدیم. وقتی من به عادل ضربه زدم سیامک هم قفل فرمان را برداشت و چند ضربه به سرش کوبید که بیهوش شد بنابراین مشخص نیست که عادل با ضربه ای که من به او وارد کردم فوت شده یا ضرباتی که سیامک به او وارد کرده است از همین رو او هم در قتل شرکت داشته است. بعد از اینکه عادل کشته شد سیامک اثر انگشت او را پای قولنامه ملکی که با هم اختلاف داشتند گذاشت و سپس با ریکا جای استامپ را از روی انگشت مقتول پاک کرد. سپس سیامک در جایگاه قرار گرفت و اتهام را به گردن ناصر انداخت و گفت: ناصر ضربات سنگ را وارد کرد و بعد با چاقو سر مقتول را برید و سرانجام جسد را در بیابان رها کردیم. هیئت قضات بعد از شنیدن آخرین دفاع متهمان وارد شور شد.

منبع: رکنا

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true