پیامدهای زمین لرزه‌ها در پی سنگ شهری با نگاهی به فعالیت گسل لاهیجان

اما و اگرهای «سواد رسانه ای»

زلزله کرمانشاه و درد دلی بی پرده با مسئولین صومعه سرا

شفافیت و عزم جهادی لازمه توسعه

بحران مدیریت یا مدیریت بحران

جایگاه و نقش صنایع دستی گیلان در جذب گردشگری

ماهیان خاویاری ؛ قربانی عدم مدیریت

پاشنه ورنکشیده ها پاشنه آشیل دولت تدبیروامید

گمج، وسیله ای برای تشخیص هویت !!

‍ لطفا ولخرجی کنیم

شما تنها یک راننده کامیون نیستید!

آقاي كوروش؛ غم نان اگر بگذارد!

کد خبر: 84531 | تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵:۱۹ - پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

سام سکوتی بداغ:

معاون سیاسی به شما می گویند، استاندار شما بشنوید!

یک دلیل برای این هجمه ها وجود دارد و همگان می دانند که از سازمان خاصی دستور صادر شده است تا معاونت سیاسی و به تبع آن استاندار را تضعیف کنند تا بستر برای جلوس بر برخی صندلی ها فراهم شود.

بامردم|سام سکوتی بداغ: در کنار موسیقی آذربایجان که از غنای بالایی برخوردار است ادبیات ترکی هم دریایی است قعرش ناپدید و برای هر موضوعی عبارتی ضرب کرده اند که  ضرب المثل شده است و دهن به دهن گشته تا به ما رسیده، یکی از این ضرب المثل ها داستان عروس و مادر شوهری است که برای تفهیم برخی مسایل به عروس، آن درخواست ها را از دخترش می کرد که وقتی به خانه ی شوهر رفتی می بایست چنین کنی و چنان، تمثیل دخترم به تو می گویم و عروس تو بشنو این روزها در فضای سیاسی استان ما پر کاربرد شده است.
یکی از سایت های خبری از مدتها پیش معاون سیاسی استاندار را هدف قرار داده است و از هر فرصتی برای تخریب ایشان استفاده می کند که ان شا الله هدف،خیر است و طبقه ی هفتم را نشانه نگرفته اند !
دوستی در یک گروه تلگرامی مستقیم معاونت سیاسی استاندار را منتسب به جناح راست شمرده بودند و در مقابل آقای احمدی پور از دکتر نوبخت تعریف و تمجید کرده بودند که خدمت ایشان یادآوری کردم که در سال ۷۶ معاون سیاسی در جبهه اصلاح طلبان حضور داشتند و آقای دکتر نوبخت در ستاد آقای ناطق نوری و اگر تعریف شما از راست، چپ و راست سیاسی است سخت در اشتباه هستید.
در همان پاراگرف تلگرامی ایشان کم کوشی زبان را رعایت کرده بودند و فرمانداران و بخشداران منصوب استانداری مورد لطف و عنایت خودشان قرار داده بودند و آنها را گماشتگان خنثی خطاب کرده بودند که نمی توانند پیام آور اصلاح و اعتدال باشند.
فردای همان روز یادداشتی معاونت سیاسی استاندار را نشانه گرفت و عملکرد ایشان را زیر سوال برد و آرای مردم را ناشی از باور آنها به برنامه های دولت و فعالیت ستاد های دکتر روحانی دانست و هیچ سهمی برای حوزه ی سیاسی قایل نشد که با واکنش گسترده فعالان سیاسی استان مواجه شد و مجبور به یادداشتی بر یادداشت اولیه شد و توضیحاتی به مراتب بی پایه تر و ضعیف تر از یادداشت اولی را ارایه کرد.
دلیلی که به موضوعات یاد شده در یادداشت ها نمی پردازم این است که خاستگاه آن بغض را نه شخصی می دانم و نه نشانی از بررسی میدانی در ایراد های برگرفته می توان مشاهده کرد ، یک دلیل برای این هجمه ها وجود دارد و همگان می دانند که از سازمان خاصی دستور صادر شده است تا معاونت سیاسی و به تبع آن استاندار را تضعیف کنند تا بستر برای جلوس بر برخی صندلی ها فراهم شود.
اینکه معاون #استاندار را تخریب می کنند خیلی تعجب ندارد و شایعات روزهای اخیر سند محکمی است بر چوبین بودن پای استدلال های مدعیان اعتدال، و آقای استاندار این جمله ها مصداق همان “معاون سیاسی به شما می گوییم آقای استاندار شما بشنو” ست که عزم صندلی شما را کرده ایم.


پایگاه خبری تحلیلی با مردم :انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار