يك سكانس دو روايت

چه اشکالی دارد سپیدرود «سیاسی» شود؟

سردرگمی هنجاری در جامعه ایران

ماهِ خيل خيلي تلخ!

آیت الله هاشمی؛ از تخت تا تخته !

پيشنهادات فيلتري! قسمت اول

هاشمی دیگر تکرارنخواهدشد

بروکراسی پیچیده اداری بزرگترین مانع ایجاد اشتغال در گیلان

فیلتر یا فیلتر شکن؟ مساله این است!

اعتراف کنیم!

دو روی سکه تلگرام

ضرورت هوشیاری برای حفظ امنیت ملی!

کد خبر: 84531 | تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵:۱۹ - پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر پرینت خبر |

سام سکوتی بداغ:

معاون سیاسی به شما می گویند، استاندار شما بشنوید!

یک دلیل برای این هجمه ها وجود دارد و همگان می دانند که از سازمان خاصی دستور صادر شده است تا معاونت سیاسی و به تبع آن استاندار را تضعیف کنند تا بستر برای جلوس بر برخی صندلی ها فراهم شود.

بامردم|سام سکوتی بداغ: در کنار موسیقی آذربایجان که از غنای بالایی برخوردار است ادبیات ترکی هم دریایی است قعرش ناپدید و برای هر موضوعی عبارتی ضرب کرده اند که  ضرب المثل شده است و دهن به دهن گشته تا به ما رسیده، یکی از این ضرب المثل ها داستان عروس و مادر شوهری است که برای تفهیم برخی مسایل به عروس، آن درخواست ها را از دخترش می کرد که وقتی به خانه ی شوهر رفتی می بایست چنین کنی و چنان، تمثیل دخترم به تو می گویم و عروس تو بشنو این روزها در فضای سیاسی استان ما پر کاربرد شده است.
یکی از سایت های خبری از مدتها پیش معاون سیاسی استاندار را هدف قرار داده است و از هر فرصتی برای تخریب ایشان استفاده می کند که ان شا الله هدف،خیر است و طبقه ی هفتم را نشانه نگرفته اند !
دوستی در یک گروه تلگرامی مستقیم معاونت سیاسی استاندار را منتسب به جناح راست شمرده بودند و در مقابل آقای احمدی پور از دکتر نوبخت تعریف و تمجید کرده بودند که خدمت ایشان یادآوری کردم که در سال ۷۶ معاون سیاسی در جبهه اصلاح طلبان حضور داشتند و آقای دکتر نوبخت در ستاد آقای ناطق نوری و اگر تعریف شما از راست، چپ و راست سیاسی است سخت در اشتباه هستید.
در همان پاراگرف تلگرامی ایشان کم کوشی زبان را رعایت کرده بودند و فرمانداران و بخشداران منصوب استانداری مورد لطف و عنایت خودشان قرار داده بودند و آنها را گماشتگان خنثی خطاب کرده بودند که نمی توانند پیام آور اصلاح و اعتدال باشند.
فردای همان روز یادداشتی معاونت سیاسی استاندار را نشانه گرفت و عملکرد ایشان را زیر سوال برد و آرای مردم را ناشی از باور آنها به برنامه های دولت و فعالیت ستاد های دکتر روحانی دانست و هیچ سهمی برای حوزه ی سیاسی قایل نشد که با واکنش گسترده فعالان سیاسی استان مواجه شد و مجبور به یادداشتی بر یادداشت اولیه شد و توضیحاتی به مراتب بی پایه تر و ضعیف تر از یادداشت اولی را ارایه کرد.
دلیلی که به موضوعات یاد شده در یادداشت ها نمی پردازم این است که خاستگاه آن بغض را نه شخصی می دانم و نه نشانی از بررسی میدانی در ایراد های برگرفته می توان مشاهده کرد ، یک دلیل برای این هجمه ها وجود دارد و همگان می دانند که از سازمان خاصی دستور صادر شده است تا معاونت سیاسی و به تبع آن استاندار را تضعیف کنند تا بستر برای جلوس بر برخی صندلی ها فراهم شود.
اینکه معاون #استاندار را تخریب می کنند خیلی تعجب ندارد و شایعات روزهای اخیر سند محکمی است بر چوبین بودن پای استدلال های مدعیان اعتدال، و آقای استاندار این جمله ها مصداق همان “معاون سیاسی به شما می گوییم آقای استاندار شما بشنو” ست که عزم صندلی شما را کرده ایم.


پایگاه خبری تحلیلی با مردم :انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار