دوشنبه, 1 مرداد 1403 Monday, 22 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42714 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2415×
آغاز روند اداری جذب تعدادی از جوانان حامی دولت در استانداری | مذاکره نماینده مخالف دولت و یک فرماندار برای تصدی فرمانداری عروس گیلان!
18 آذر 1396 ساعت: 11:37
شناسه : 109166
2

گیل خبر نوشت: شنیده ها از فضای سیاسی استان گیلان ازین حکایت دارد که پس از پایان ضرب الاجل زمانی استاندار گیلان برای بکارگیری جوانان در پستهای اجرایی و ارایه لیست های گوناگون گروههای سیاسی استان، سرانجام روز پنجشنبه ۱۶ آذر تعدادی از جوانان حامی دولت اعم از اصلاح طلب و اعتدالگرا به جهت پرکردن […]

پ
پ

4108ccca02899ad4fdaf011cabfa2500 XL 768x512 - آغاز روند اداری جذب تعدادی از جوانان حامی دولت در استانداری | مذاکره نماینده مخالف دولت و یک فرماندار برای تصدی فرمانداری عروس گیلان! - استانداری گیلان

گیل خبر نوشت: شنیده ها از فضای سیاسی استان گیلان ازین حکایت دارد که پس از پایان ضرب الاجل زمانی استاندار گیلان برای بکارگیری جوانان در پستهای اجرایی و ارایه لیست های گوناگون گروههای سیاسی استان، سرانجام روز پنجشنبه ۱۶ آذر تعدادی از جوانان حامی دولت اعم از اصلاح طلب و اعتدالگرا به جهت پرکردن فرم مشخصات و شروع روند تایید صلاحیت خود به استانداری گیلان مراجعه کرده اند.
بنا بر این شنیده ها سارنگ حسن پور رییس ستاد جوانان روحانی در گیلان و عضو حزب اتحاد ملت،فریبرز سعیدی کیا رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه و دبیر ستاد روحانی در گیلان،مانی زرشکی مسئول دفتر رییس ستاد روحانی در گیلان و عضو حزب اتحاد ملت و سهیل سجودی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گیلان و قائم مقام ستاد روحانی در شهرستان رشت از جمله افرادی هستند که اقدام به پرکردن فرم و تکمیل مدارک خود نموده اند.
همچنین شنیده می شود افراد نام برده در صورت تایید برای سمت بخشداری در مجموعه وزارت کشور بکار گرفته خواهند شد.
شنیده ها از شرق گیلان نیز ازین حکایت دارد که یکی از فرمانداران غربی گیلان که عملکرد چندان مناسبی از خود بجا نگذاشته در تلاش برای فرمانداری یکی از شهرهای شرقی استان با نماینده مخالف دولت در این شهرستان به رایزنی و مذاکره پرداخته است تا شاید بتواند بر کرسی فرمانداری عروس گیلان تکیه زند!

همچنین شنیده می شود در تغییرات آتی فرمانداران گیلان تعدادی از معاونین فرمانداران نیز به عنوان فرماندار منصوب خواهند شد.
اصلاح طلبان و اعتدالیون گیلان از جمله گروههایی هستند که با تهیه لیست اقدام به معرفی برخی از نیروهای خود به استانداری گیلان به جهت جذب و بکارگیری این افراد در مجموعه وزارت کشور نموده اند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.