دوشنبه, 1 مرداد 1403 Monday, 22 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42714 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2415×
شرایط ساماندهی زباله در شهرستان رودسر مطلوب است
3 دی 1396 ساعت: 21:53
شناسه : 111308
3

فرماندار شهرستان رودسر گفت: معتقدم وضعیت شهرستان ما در ساماندهی زباله به نسبت دیگر شهرهای شمالی مطلوب است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودسر؛ امیر جانبازی رودسری روز یکشنبه در کمیته مدیریت پسماند این شهرستان با اشاره به حساسیت ویژه در موضوع پسماند، اظهار داشت: معتقدم وضعیت شهرستان ما در این موضوع به نسبت دیگر […]

پ
پ

امیرجانبازی

فرماندار شهرستان رودسر گفت: معتقدم وضعیت شهرستان ما در ساماندهی زباله به نسبت دیگر شهرهای شمالی مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودسر؛ امیر جانبازی رودسری روز یکشنبه در کمیته مدیریت پسماند این شهرستان با اشاره به حساسیت ویژه در موضوع پسماند، اظهار داشت: معتقدم وضعیت شهرستان ما در این موضوع به نسبت دیگر شهرهای شمالی مطلوب است.
وی گفت: خوشبختانه طرح تفکیک زباله از مبدا در شهرستان رودسر با برنامه ریزی های صورت گرفته مطلوب بوده و انتظار بر این است با تعاملات سازنده با پیمانکار روند کار را به جلو سوق دهید.
فرماندار رودسر، ظرفیت کارخانه کمپوست رودسر را 120تن ذکر و اظهار کرد: در حال حاضر آنچه تحویل این کارخانه می شود حدود 70تن است لذا بستر و شرایط لازم برای تحویل بیشتر به حد متعارف وجود دارد، بنا بر این در بحث تحویل زباله به کارخانه محدودیتی وجود ندارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر افزود: در محیط روستا ما نباید تولید زباله داشته باشیم اما در شهرها تفکیک از مبدا باید جدی گرفته شود.
وی در پایان خواستار جمع آوری زباله های غیرعفونی بیمارستان در اولین فرصت از سوی شهرداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.