دانشگاه آزاد لاهیجان دارای مرکز تحقیقات و مطالعات بافت‌های تاریخی شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۴ تیر - ۱۳۹۸  
false
false

2 1024x576 - دانشگاه آزاد لاهیجان دارای مرکز تحقیقات و مطالعات بافت‌های تاریخی شد

دانشگاه آزاد اسلامي واحد لاهيجان موفق به راه اندازي دومين مركز تحقيقات با عنوان “مركز تحقيقات و مطالعات بافت‌های تاريخي” شده است.

اين مركز تحقيقات و مطالعات كه با مجوز معاونت پژوهشي و فن آوري سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي و با همكاري معاونت ميراث فرهنگي كشور و اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گيلان در ماسوله راه اندازي شده است، نهادي دانشگاهي به منظور پژوهش و مطالعه در حوزه بافت هاي تاريخي است كه مي تواند در تهيه و اجراي طرح هاي پژوهشي، مطالعاتي و تحقيقاتي در اين حوزه اقدام کند.

مركز تحقيقات و مطالعات بافت هاي تاريخي با تشكيل “گروه طراحي پژوهي معماري در بافت هاي تاريخي” در سال گذشته و تصويب هيات امناي دانشگاه استان و همكاري معاونت ميراث فرهنگي كشور و اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گيلان ، توسعه فعاليت هاي آن در دستور كار قرار گرفت و در نهايت با موافق معاونت پژوهشي و فن آوري سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي راه اندازي شد.

مركز تحقيقات و مطالعات بافت‌های تاريخي در دوران مدیریت دکتر سهراب کردرستمی و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان شکل گرفت و با راه اندازی این مرکز تحقیقاتی، واحد لاهیجان با پیشی گرفتن از دانشگاه های گیلان به عنوان اولین واحد دانشگاهی دارای دو مرکز تحقیقاتی محسوب می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true