بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

میلاد لاهیجان 600x400 - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود

 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد لاهیجان با اعتبار صد میلیارد تومان و با ۱۸۰ تختخواب، رسما آغاز بکار کرد.

به گزارش “زبان گویا” بیمارستان خصوصی تخصصصی و فوق تخصصی میلاد را می توان بهترین بیمارستان شرق گیلان دانست که روز ۲۶ بهمن ۹۶ رسما آغاز به کار کرد.

بیمارستانی شیک با طراحی زیبا و پیشرفته، اتاق های دلباز برای بیماران و همراهان و امکانات پزشکی و رفاهی که در کمتر بیمارستانی مشاهده شده است.

دکتر ولی زاده، رئیس هیأت مدیره بیمارستان میلاد لاهیجان ابراز داشت: این پروژه با هزینه صد میلیارد و با ۱۸۰ تختخواب ساخته شده است.

وی درباره مراحل ساخت پروژه نیز گفت: شرکت ما در سال ۸۶ ثبت شده است، زمین هم در همین سال خریداری شد. نقشه معماری آن دوسال برای تایید طول کشید و از سال ۸۸ با میلاد حضرت قائم کار عملیاتی را شروع کردیم و در این مدت وقفه ای هشت نه ماهه برای دریافت وام بانکی نیز داشتیم. تقریبا هجده و نیم میلیارد تومان تسهیلات بانکی استفاده کردیم.

دکتر ولی زاده ادامه داد: این بیمارستان در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و زیربنای ۱۳ هزار متری و در ۶ طبقه ساخته شده است و تمام بخشهای تخصصی را دارا است و در بخش دوم نیز قرار است تا دستگاه آنژیوگرافی مجهز شود یک تا دو سالی طول خواهد کشید تا بخش قلب باز آن افتتاح شود.

رئیس هیئت مدیره بیمارستان درباره ترکیب سهامداران نیز گفت: تقریبا حدود نود نفر سهامداران بیمارستان هستند که اکثرا پزشک هستند.

دکتر ولی زاده درباره نیاز شرق گیلان به بیمارستان نیز گفت: در شرق گیلان دارای کمبود بیمارستان هستیم و تنها یک بیمارستان خصوصی شفا داریم و نیاز به یک بیمارستان مجهز داشتیم که خدمات رسانی را به بهترین نحو ارائه دهد. لاهیجان بلوک شرق گیلان است و بسیاری به این شهر مراجعه می کنند. ما در سال ۸۶ مجوز ۶۰ تخت داشتیم که برای ۱۶۰ تخت برنامه ریزی کردیم. ما تمام استانداردها را سعی کردیم لحاظ کنیم. ما حتی میتوانیم نیاز غرب مازندران را برآورده کنیم.
وی در مورد بخش های وِیژه بیمارستان گفت: دو بخش سی سی یو، بخش ان آی سیو(برای نوزادان) با ده تخت از جمله بخشهای وِیژه است که لحاظ کردیم. در بخش مامایی سعی کردیم آخرین سیستم را لحاظ کنیم. و از روش  زایمان در آب استفاده می کنیم که احتمالا در بیمارستان های دیگر گیلان وجود ندارد و و فکر میکنم امکاناتی که استفاده شده به گونه ای بوده که  مردم لاهیجان شایستگی آن را داشته باشند.
رئیس هیأت مدیره بیمارستان میلاد لاهیجان با اشاره به مبحث توریسم درمانی در این بیمارستان ابراز داشت: ما بخش ویژه ای برای توریسم درمانی گذاشتیم و اساسا به عنوان یک سی سی یو خصوصی آن را دیدیم. چهار سوئیت تعبیه شده که برای همراهان بیمار و استراحت آن ها فراهم شده است که بتوانند راحت باشند. ما این زیرساختها را لحاظ کردیم و استانداردهای آن را از سوی سازمان گردشگری انجام دادیم و میتوانیم از این لحاظ پنج ستاره را کسب کنیم.
وی ادامه داد: در بیمارستان سازی بحث سازه و معماری اهمیت فراوان دارد که ضمن حفظ معماری زیبا اصول بهداشتی و درمانی ان رعایت شود و ما به همه مسائل آن دقت کردیم.برای بیماران امکانات رفاهی خاصی تعبیه شده که بتوانند از آن استفاده کنند. استفاده از فیلم های آموزشی و همین طور حق انتخاب برای ناهار بیماران مورد توجه است. بحث نظرسنجی چه در مورد تغذیه و چه امکانات رعایت شده است. امکانات خاصی را برای همراهان پیش بینی کرده ایم . داروخانه، کتابفروشی، گلفروشی، تجهیزات پزشکی و عینک فروشی در بیمارستان نیز تجهیز و پیش بینی شده است.
دکتر ولی زاده ادامه داد: بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان از امروز آغاز بکار می کند و مراسم افتتاحیه نیز بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود.
رئیس هیأت مدیره بیمارستان میلاد لاهیجان با تقدیر و تشکر از کسانی که در به اتمام رسیدن این پروژه به مجموعه بیمارستان کمک کرد گفت: از آقای مهندس ندیمی نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل که هم در حمایت از پروژه و هم در بحث افزایش تخت برای ما قدم برداشتند، ممنون و متشکریم.
گفتنی است، ابوذر ندیمی در طول مدت سومین دوره نمایندگی خود از سال های ۹۱ الی ۹۴، حمایت ها و پیگیری هایی را در خصوص حضور وزیر بهداشت و درمان (دکتر قاضی زاده هاشمی) در محل احداث بیمارستان، دیدار رئیس هیئت مدیره بیمارستان با وزیر بهداشت و درمان، مجوز افزایش تخت، سند مالکیت، آب و فاضلاب، برق، مجوز بهره برداری و تأمین تجهیزات بیمارستان داشت که مورد لطف اعضای هیئت مدیره در مراسم آغاز بکار قرار گرفت که بابت این قدرشناسی، از جامعه پزشکی و اعضای هیئت مدیره و پرسنل این پروژه، تقدیر و تشکر بعمل می آید.
k8bhs8d2mhmvmxh0bha - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
5lczps3bs0vpafmt6zrp - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
pht8ktc2k7k6ai2ya02x - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
frkdps74o8puf9002 - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
wp5jtpjgxrsixbwemprk - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود
6xk2qikozq3a9a2lk3su - بیمارستان فوق تخصصی میلاد لاهیجان آغاز بکار کرد | مراسم افتتاحیه بزودی و با حضور مقامات کشوری برگزار می شود

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true