جمعه, 22 تیر 1403 Friday, 12 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42610 تعداد نوشته های امروز : 10 تعداد دیدگاهها : 2409×
تکه تکه شدن کودک ۴ ماهه توسط سگ خانگی + عکس ها
19 فروردین 1397 ساعت: 10:37
شناسه : 124061
8

زن جوان برای نجات جان پسر ۲ ساله اش رفته بود که سگ وحشی به کودک ۴ ماهه در آغوش او حمله کرد و به طرز وحشیانه ای او را کشت.

پ
پ
حوادث 1 - تکه تکه شدن کودک ۴ ماهه توسط سگ خانگی + عکس ها - بچه
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) سگ خانگی یک خانواده اهل اسکس انگلستان که وحشی شده بود، به بچه ۲ ساله خانواده حمله کرد و جان کودک ۴ ماهه را گرفت.

بر اساس گزارش نیروهای پلیس، روز جمعه جید راجرز 24 ساله همراه با دو فرزند پسر خود در خانه با این سگ تنها بوده اند که این مادر ناگهان صدایی می شنود و می بیند که سگشان به فرزند 2 ساله اش، دنیل حمله کرده است.

بر اساس این گزارش، این مادر 24 ساله در حالیکه آرچی، پسر 4 ماهه اش را در آغوش خود نگه داشته بود، به کمک دنیل رفت اما این سگ وحشی بچه را از آغوش مادرش کشید و آن را چنگ انداخت و گاز گرفت و تا جایی این کار را ادامه داد که جان او را گرفت.

مادر

 خوشبختانه، این مادر جوان توانست با تلاش خود جان پسر دو ساله اش را نجات دهد و پس از آن با نیروهای پلیس تماس بگیرد. گفتنی است؛ بعد از تماس، نیروهای پلیس خود را به سرعت به محل حادثه رساندند و سگی که وحشی شده بود را به محل نگه داری سگ ها منتقل کردند.

بچهmnzyw - تکه تکه شدن کودک ۴ ماهه توسط سگ خانگی + عکس ها - بچه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.