چهارشنبه, 3 مرداد 1403 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42759 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 2416×
اختصاص یک میلیارد و 620 میلیون تومان در بخش حوادث به شهرستان لاهیجان
17 خرداد 1397 ساعت: 20:57
شناسه : 129187
2

فرماندار لاهیجان درجلسه ستاد حوادث گفت: یک میلیارد و 620 میلیون تومان در بخش حوادث به شهرستان لاهیجان اختصاص داده شده است.

پ
پ

امیر جانبازی 2 - اختصاص یک میلیارد و 620 میلیون تومان در بخش حوادث به شهرستان لاهیجان - امیر جانبازی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان جلسه ستاد مدیریت بحران صبح امروز به ریاست مهندس جانبازی سرپرست فرمانداری و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان گیلان تشکیل گردید.

در این نشست مهندس جانبازی گفت: جلسه امروز که با محوریت بررسی و پیگیری از حوادث احتمالی شهر لاهیجان تشکیل شده است نسبت به آسیب هایی که ممکن است در هنگام بروز حادثه برای شهر لاهیجان بوقوع بپیوند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: مدیران شهرستان لاهیجان این آمادگی را دارند که در هنگام بروز حادثه اقدامات لازم را در جهت حداقل رساندن خسارت انجام دهند و اعضا ستاد بحران شهرستان نیز همیشه در اماده باش هستند.

سرپرست فرمانداری لاهیجان با توجه به بروز حوادث در یکسال گذشته در شهرستان لاهیجان افزود: ما سال گذشته توانستیم حوادثی مانند برف ،سیل و آتش سوزی را خوب مدیریت کنیم و خسارت را به حداقل برسانیم که جا دارد از همه عوامل دست اندرکار ،مردم فهیم شهرستان، اعضا شورای تامین، بسیجیان، پرسنل آتش نشانی، نیروهای هلال احمر، اعضا ستاد حوادث و سایر دستگاههای اجرایی تشکر و قدردانی به عمل بیاورم.

مهندس جانبازی در ادامه افزود: امروز که بحرانی را شاهد نیستیم بر آن شدیم نا نشستی برگزار و موارد بحران احتمالی شهرستان را مورد بررسی و کارشناسی قرار دهیم تا اگر حادثه ای پیش آمد بتوانیم با برنامه ریزی از پیش تعیین شده بحران را خوب مدیریت کنیم.

وی گفت: اگر بعضی مسایل اجتماعی خوب مدیریت نشود تبدیل به بحران می گردد که مشکلاتی را در برخواهد داشت مانند دفع نکردن آبهای سطحی و یا جلوگیری از پیشرفت آب رودخانه ها در حاشیه شهرها البته این مسایل فقط مربوط به شهر لاهیجان نیست و سایر شهرها نیز از این قایده مستثنا نیستند.

مهندس جانبازی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: در بازدیدی که چند روز اخیر از مناطق مختلف شهرستان داشتم مواردی را مشاهده کردم که انشالله در این جلسه مورد بررسی و نظر کارشناسی قرار خواهد گرفت.

سرپرست فرمانداری لاهیجان همچنین اضافه کرد: باپیگیری های انجام شده مبلغ یک میلیارد و 620 میلیون تومان اعتبار از محل مدیریت بحران به شهرستان لاهیجان اختصاص یافته است که برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی هزینه شده و یاخواهد شد.

وی همچنین گفت: بااقدامات وهماهنگیهایی که طریق برق استان انجام شده بیش از 30 درصد برق شهرستان تقویت شده است و این کمک بزرگی به تاسسیات برق رسانی شهرستان است تا درتابستان پیش رو مردم عزیز ما بامشکل خاصی درزمینه برق رسانی مواجه نشوند

مهندس جانبازی در پایان گفت: اگر سازمان مدیریت بحران کمک کند و یک سالن مدیریت بحران برای شرق گیلان در لاهیجان احداث کند فرمانداری آمادگی دارد که در کمیته برنامه ریزی هم بودجه را برای این کار در نظر بگیرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.