جمعه, 29 تیر 1403 Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42673 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2413×
عکس بدون لباسم را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود!
3 تیر 1397 ساعت: 20:00
شناسه : 130665
2

دختر 16 ساله راز شومی داشت که با سرقت از پدرش فاش شد.

پ
پ

دختر زن دختر جوان - عکس بدون لباسم را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! - تجاوز

ساناز دختر ۱۶ ساله ای که باور ندارد بخاطر یک عکس به بدترین روزگار دچار شده است وقتی دربرابر بازپرس ایستاد گفت: تازه موبایل خریده بودم که با ناصر آن هم در یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شدم و با او در پارک قرار گذاشتم.

این دختر فریب خورده ادامه داد: من درسخوان بودم اما ناصر فریبکاری می کرد بارها در پارک همدیگر را دیدیم تا اینکه یک روز عکسی برایم فرستاد که در پارک از من گرفته بود خواستم آن را پاک کند اما آنقدر زبان ریخت تا اینکه گفتم آن عکس خوب نیست او دو روز التماس کرد تا یک عکس بدون لباس از خودم برایش بفرستم و من این اشتباه را کردم.

ساناز گفت: همین کافی بود ناصر عوض شد او با تهدید آبرو ریزی من را به خانه شان کشید و با بی اعتنایی به گریه هایم به من تجاوز کرد و بعد هم از من پول خواست بناچار از پدرم دزدی کردم و وقتی پدرم شکایت کرد، من دستگیر شدم.

با دستور قاضی و درحالیکه با رضایت پدر ساناز او آزاد شده بود ناصر دستگیر شد و با تایید ادعاهای ساناز ادعا کرد ابتدا قصد دوستی داشته اما سادگی این دختر او را به وسوسه انداخته است.

*تصویر تزئینی است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.