موفقیت صد درصدی دولت تدبیر و امید در پروژه‌های گازرسانی شهرستان لاهیجان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

حیدری نژاد 1 - موفقیت صد درصدی دولت تدبیر و امید در پروژه‌های گازرسانی شهرستان لاهیجان

شرکت گاز استان گیلان در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، با پایان عملیات گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان لاهیجان، موفق به اجرای صد درصد پروژه های بند “ق” تبصره ۲ قانون بودجه ۱۳۹۳ در شهرستان لاهیجان گردید.

به گزارش «بامردم»، رضا حیدری نژاد رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت گفت: هم اکنون با گازدار شدن تمامی ۱۸۰ روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان، ۱۰۰% شهر و روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بوده و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به ۱۰۰% رسیده است.

رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان افزود: بمنظور گسترش عدالت اجتماعی و افزایش سطح رفاه زندگی، دولت یازدهم با افزایش چشمگیر سرمایه گذاری و تخصیص اعتبار برای پروژه های گازرسانی، فقط در طول ۳ سال گذشته ۱۱۰ روستای شهرستان لاهیجان را با بیش از ۶۰۰ کیلومتر شبکه گذاری و اعتبار معادل ۵۰۰ میلیارد ریال به شبکه سراسری گاز متصل نموده است.

حیدری نژاد ادامه داد: در حال حاضر این اداره با بیش از ۱۳۵۰ کیلومتر شبکه گازدار و ۴۰ هزار انشعاب، روزانه به بیش از ۷۴ هزار واحد مشترک خانگی، تجاری و صنعتی شهرستان لاهیجان خدمات گازرسانی ارائه می نماید.

وی در پایان تصریح کرد: در هفته دولت سالجاری ۲۵ روستای شهرستان لاهیجان با بیش از ۹۴ کیلومتر شبکه گذاری و صرف اعتبار ۷۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند.

photo 2016 08 25 16 00 02 - موفقیت صد درصدی دولت تدبیر و امید در پروژه‌های گازرسانی شهرستان لاهیجان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true