جمعه, 29 تیر 1403 Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42676 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد دیدگاهها : 2413×
بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف طرح تکاپو قابل‌حل است
24 تیر 1397 ساعت: 12:37
شناسه : 132422
5

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: باید با هم‌افزایی نهادهای متولی طرح تکاپو، نقش شهرستان در اجرایی شدن کامل این طرح، جهت کمک به اشتغال جوانان را پررنگ نماییم چراکه بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف این طرح قابل‌حل است.

پ
پ

IMG 1071 - بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف طرح تکاپو قابل‌حل است - آستانه‌اشرفیه

به گزارش «بامردم»، رحیم حیدری در جلسه طرح تکاپو به نقش این طرح در ایجاد اشتغال در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: ازآنجایی‌که طرح تکاپو باهدف ایجاد اشتغال پایدار آغاز شد، ضروری است مسئولان با همیت و برنامه‌ریزی مدون به حاکمیت در اجرایی شدن کامل این طرح دررسیدن به اشتغال پایدار کمک نمایند.

وی افزود: باید با هم‌افزایی نهادهای متولی طرح تکاپو، نقش شهرستان در اجرایی شدن کامل این طرح، جهت کمک به اشتغال جوانان را پررنگ نماییم چراکه بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف این طرح قابل‌حل است.

حیدری ادامه داد: دراین‌بین باید دقت شود اگر پیشنهاد اجرای یک طرح مورد موافقت قرار نگرفت، در سیستم عملیات حذف آن انجام شود تا اعتبار بودجه‌ای آن به پروژه دیگری اختصاص یابد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه به بانک‌ها نیز تأکید کرد: در صورت عدم پیگیری متقاضیان طرح‌های ثبت‌شده، سریعاً مراتب به ادارات ذی‌ربط اعلام تا پیگیری لازم صورت گیرد.

IMG 1079 - بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف طرح تکاپو قابل‌حل است - آستانه‌اشرفیه

IMG 1067 - بخشی از مشکلات اشتغال با رسیدن به اهداف طرح تکاپو قابل‌حل است - آستانه‌اشرفیه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.