آستانه صبر مجلس تمام شده است | مردم به شدت تحت فشار هستند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

صبر مجلس تمام شده است 568x400 - آستانه صبر مجلس تمام شده است | مردم به شدت تحت فشار هستند

به گزارش «بامردم» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی نایب رئیس اول فراکسیون مستقلان ولایی، با اشاره به برگزاری نشست میان این فراکسیون با رئیس جمهور طی این هفته گفت: تاکنون زمان دقیق این نشست از سوی دولت به ما اعلام نشده است.

وی تصریح کرد: مباحث اقتصادی، چگونگی ترمیم کابینه و تیم اقتصادی دولت و کمکی که مجلس به‌ویژه فراکسیون مستقلان ولایی می‌تواند در این مورد به دولت کند، از محور‌های این نشست خواهد بود.

نماینده مردم رشت در مجلس در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا فراکسیون مستقلان درباره تغییر تیم اقتصادی به صورت مصداقی هم ورودی خواهد داشت، بیان کرد: خیر، ما تنها تعیین شاخص می‌کنیم و وارد اختیارات دولت نمی‌شویم، اما در بخش نظارتی خود شاخص‌هایی که روی کفه ترازو می‌گذاریم را اعلام می‌کنیم.

جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی افزود: اگر گزینه‌های تغییر کابینه براساس شاخص‌ها تعیین شوند طبیعتا در رای اعتماد مجلس دچار مشکل نخواهند شد، ولی اگر دولت شاخص‌ها را تغییر نداده یا به تفاهم نرسیم ما مجبوریم براساس عهد و پیمان خود با مردم عمل کنیم.

نایب رئیس اول فراکسیون مستقلان ولایی تاکید کرد: اگر دولت به هر دلیلی برای تغییر کابینه خود اقدام نکند، مجلس دیگر تقریبا آستانه صبرش تمام شده است، زیرا مردم به شدت تحت فشار هستند و ما نمایندگان در خط اول و سینه در سینه با مردم در تماس هستیم و درد آنها را می‌شنویم.

وی تصریح کرد: دولت به دلیل تعریف مکانیزم‌هایی برای خود، کف خیابان نیستند، اما وکلای ملت در کف روستا و شهر‌ها هستند و با آنها در قهوه‌خانه به قهوه‌خانه صحبت می‌کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه وعده‌هایی که رئیس جمهور در انتخابات داده اکنون از مطالبات مردم است و باید عملیاتی شود، گفت: اگر دولت به وعده‌های خود عمل نکند ما به عنوان حامیان دولت که واسطه ارائه این قول‌ها به مردم بوده‌ایم، آن را عملیاتی می‌کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true