برگزاری مسابقات استانی الیت کیک بوکسینگ بانوان در لاهیجان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۸ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

استانی الیت کیک بوکسینگ بانوان در لاهیجان 1 533x400 - برگزاری مسابقات استانی الیت کیک بوکسینگ بانوان در لاهیجان

به گزارش روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور؛ این رقابت‌ها با حضور هفتاد بانوی رزمی‌کار در اوزان مختلف و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ در بخش نونهالان در وزن -۲۸ سارا دخت مفتاح مقام اول و ستاره احمدی مقام دوم را کسب کردند. همچنین در همین بخش در وزن -۳۴ زهرا یحیی پور مقام اول، ایلیا فلاح عباسی مقام دوم و متینا حاتمی مقام سوم را به دست آوردند. در وزن -۳۷ نیز رایا خوشکام اول و سیده مایده بهجو دوم شدند. در وزن +۴۵ حنانه ابراهیمی مقام اول و مهسا یوسفی هم مقام دوم را از آن خود کردند.

در بخش نوجوانان همچنین در وزن -۳۰ ترنم محیطی مقام اول را کسب کرد، در وزن -۳۸ فاطمه کارگر مقام اول، ملیکا ابراهیم خواه مقام دوم را به دست آوردند. در وزن -۴۲ رقیه هوشیار مقام اول ، شیدا محمددوست مقام دوم، سیده فاطمه صدرالدین مقام سوم را از آن خود کردند. در وزن -۴۶ ستاره همتی اول و مبینا جوانمرد دوم شدند. در وزن -۴۸ زهرا فیض مقام اول، در وزن -۵۰ زهرا حلاجان مقام اول، صبا پیردیر مقام دوم و زهرا عشقی مقام سوم را بدست آوردند.  در وزن -۵۵ فاطمه مشعوف اول، زهرا گلباز دوم و مژگان حاتمی سوم شدند. در وزن -۶۰ مبینا عابد اول ، فاطمه نعمت پور دوم شدند. در وزن +۶۰ فاطمه سعیدی اول و فاطمه زهرا حیدری دوم شدند.

در بخش جوانان نیز در وزن -۴۸ ستاره داوطلب اول ، لادن بهره ور دوم شدند. در وزن -۵۷ فاطمه یوسف نژاد اول، فاطمه احمدی دوم شدند. در وزن ۶۳/۵ ملیکا شمس سلیمی اول، نیلوفر شاقلانی دوم شدند. در وزن ۸۰- یاسمن یعقوبی اول و مریم حسین پور دوم شدند.

در بخش بزرگسالان در وزن -۵۱ فاطمه احمدی اول ، شکوفه اکبری دوم، معصومه صفری سوم شدند. در وزن -۵۴ بهاره علیخانی اول و پیمانه عالیان دوم شدند. در وزن ۵۷- زهرا رضایی اول و بیتا صفری دوم شدند. در وزن -۶۰ حلیمه نجات مقام اول و سعیده فروزش مقام دوم را کسب کردند. در وزن -۸۰ زهرا مجرد مقام اول و شیدا ظهیری مقام دوم را بدست آوردند و در وزن -۸۵ هم فاطمه رجبی مقام اول و سپیده پورعلی مقام دوم این رقابتها را بدست آوردند.

گفتنی است مقام های اول تا سوم این مسابقات برای حضور در مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

استانی الیت کیک بوکسینگ بانوان در لاهیجان 2 533x400 - برگزاری مسابقات استانی الیت کیک بوکسینگ بانوان در لاهیجان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true