هرکول تهران دستگیر شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

بازداشت 600x338 - هرکول تهران دستگیر شد

ساعت ‌۹ صبح چهارشنبه ۲۰ تیرماه امسال قاضی مدیر روستا، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس فرودگاه امام خمینی‌(ره) از کشف جسد مردی با خبر و همراه تیمی ازکارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند.

تیم جنایی در محل حادثه که نزدیک حوالی بیابان‌های اطراف فرودگاه در نزدیکی خیابانی بود با جسد مرد ناشناسی حدوداً ۴۰‌ ساله روبه‌رو شدند که با اصابت گلوله از پشت به قتل رسیده‌بود. بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول با اسلحه شکاری از نزدیک به قتل رسیده به طوریکه پشتش سوراخ سوراخ شده و گلوله‌ها از شکمش بیرون آمده است. همچنین مشخص شد جسد مرد ناشناس را راننده کامیونی که در حال انتقال آسفالت از کارخانه آسفالت‌سازی در آن نزدیکی بوده مشاهده کرده و به مأموران خبر داده است.

مأموران در تحقیقات بعدی دریافتند که مأموران گشت پلیس فرودگاه شب قبل متوجه توقف خودروی پژویی در نزدیک کشف جسد می‌شوند و به آن دستور ایست می‌دهند، اما راننده پژو و سرنشینانش با توجه به تیراندازی مأموران موفق به فرار می‌شوند.

همزمان با ادامه تحقیقات، جسد مرد جوان برای شناسایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و مأموران خیلی زود از طریق اثر انگشت هویت وی را به نام کامران شناسایی کردند.

بررسی‌ها نشان داد مقتول اهل یکی از شهرهای استان لرستان است که چند روز قبل از حادثه برای انجام کاری به تهران می‌آید و به طرز مرموزی به قتل می‌رسد.

در چنین شرایطی مأموران همزمان با تحقیقات از خانواده کامران دست به تحقیقات میدانی زدند که دریافتند کامران در تهران برای ملاقات شروری معروف سنگین وزنی به تهران آمده است و روز قبل از حادثه هم با او دیده شده است. همچنین مشخص شد کامران از مدتی قبل با شرور معروف اختلاف داشته‌است تا جایی که چندی قبل با هم درگیر می‌شوند که پس از شکایت، شرور معروف محکوم به پرداخت دیه به کامران می‌شود‌.

یکی از اعضای خانواده کامران گفت: کامران با شرور معروف اختلاف داشت. او یک هفته قبل از خرم‌آباد برای دیدن شرور و حرف زدن درباره اختلافشان به تهران آمد. کامران یک روز بعد از رسیدن به تهران تلفنی با ما حرف زد و گفت اگر اتفاقی برای او رخ دهد از طرف شرور است. یک روز بعد تلفن کامران خاموش شد تا اینکه به تهران آمدیم و فهمیدیم کامران به قتل رسیده‌است. ما از شرور معروف به اتهام قتل شکایت داریم و احتمال می‌دهیم که قاتل کامران، او باشد.

پس از این مأموران، شرور سنگین‌وزن را به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار دادند. بدین ترتیب به مخفیگاه وی رفتند که متوجه شدند متهم پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است. در نهایت مأموران وی را که در خانه خواهرش مخفی شده بود بازداشت کردند. در حالی که شواهد و مدارک حکایت از این دارد متهم در قتل مرد خرم‌آبادی دست دارد وی در بازجویی‌ها منکر قتل شد و ادعا کرد هیچ دخالتی در قتل مرد جوان نداشته است. تحقیقات از متهم ادامه دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true