راز جسد پتوپیچ شده پشت استادیوم آزادی چه بود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۶ مرداد - ۱۳۹۸  
false
false

پتوپیچ شده پشت استادیوم آزادی 600x400 - راز جسد پتوپیچ شده پشت استادیوم آزادی چه بود

به گزارش افکار نیوز, صبح امروز بازپرس مرادی، از طریق تماس مأموران کلانتری در جریان کشف جسد مجهول الهویه‌ای در پارک جنگلی خرگوش دره قرار گرفت.

پس از اعلام این موضوع سریعا اکیپی از مأموران تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ در صحنه کشف جسد حضور یافتند.

مامور انتظامی که در محل حضور داشت در این زمینه به بازپرس مرادی گفت: فردی در تماس تلفنی با مرکز پیام از کشف جسدی در پشت استادیوم آزادی خبر داد سریعا برای بررسی موضوع به محل وقوع جنایت اعزام شدم که در همان بررسی‌های اولیه متوجه شدم جسد به طرز مشکوکی پتوپیچ شده است.

این مامور انتظامی ادامه داد: وقتی شماره تماس گیرنده را مورد بررسی قرار دادیم مشخص شد او با یک تلفن کارتی با سامانه پلیسی ارتباط برقرار کرده و بعد از اتمام تماس از محل گریخته است.

وقتی اینجا حضور یافتم با توجه به نشانی‌هایی که تماس گیرنده از نحوه پنهان شدن جسد داده بود خیلی سریع به جسد پتوپیچ شده رسیدم.

این مرد در ادامه گفت: جسد در حالی در پتو پیچیده شده بود که سنگ‌های بزرگی نیز روی آن قرار داده شده تا کسی متوجه ماجرا نشود و وقتی من پتو را کنار زدم متوجه جمجمه این جسد شدم که کاملا مشهود بود.

در ادامه بررسی‌ها نشان از این داشت که جسد متعلق به مرد جوانی بوده و پس از قتل یا فوت به این محل در حالیکه پتوپیچ شده است منتقل می‌شود.

با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران پرونده‌ای در این زمینه کشف و جسد برای تعیین علت اصلی فوت و شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true