هم استانی سالاری در راه استانداری گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۵ مهر - ۱۳۹۸  
false
false

زارع - هم استانی سالاری در راه استانداری گیلان

سایت بوشهری اتحاد خبر اعلام کرد: دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان در نظر دارد معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استان گیلان را به باسابقه ترین فرماندار استان بوشهر واگذار نماید.

این سایت نوشته است: در همین راستا حدود یکماه قبل این پیشنهاد با عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر و همچنین ارسلان زارع فرماندار دشتستان در میان گذاشته شد که مورد موافقت هر دوی آنان قرار گرفت و حدود دو هفته قبل دکتر زارع رسما برای تصدی معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان به وزارت کشور پیشنهاد گردید.

شنیده ها حاکی است چند روز پیش دکتر زارع برای مصاحبه تخصصی به وزارت کشور دعوت شد که تخصص و تجارب وی مورد تایید کارشناسان وزارت کشور نیز قرار گرفته است.

معمولا اخذ استعلام ها و تشریفات اداری و قانونی برای انتصاب معاونان سیاسی امنیتی استان ها حدود یک تا سه ماه زمان می برد که بر اساس شنیده ها برای دکتر زارع با زمان کمتری این تشریفات اداری در حال انجام است.

این سایت اعلام کرده است: دهه آخر شهریورماه ارسلان زارع در دشتستان تودیع و در شهر رشت به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان معارفه خواهد شد.

«علی اصغر جمشیدنژاد» بهمن ماه ۱۳۹۶ به پیشنهاد دکتر سالاری و با حکم وزیر کشور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان منصوب شده بود که با توجه به مصوبه اخیر مجلس در خصوص کنار گذاشتن بازنشستگان از مناصب مدیریتی، جای خود را به «ارسلان زارع» می دهد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true