سلامت قلم خبرنگاران موجب سلامت فرهنگی جامعه است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
false
false

محمد زاده سرپرست بانک دی استان گیلان 522x400 - سلامت قلم خبرنگاران موجب سلامت فرهنگی جامعه است

هادی محمد زاده سرپرست بانک دی شهر رشت در نشستی که به مناسبت تجلیل از اصحاب رسانه گیلان برگزار شد ، اظهار داشت : روز خبرنگار به مناسبت شهادت شهید صارمی به حق روز خبرنگار نامگذاری شده تا تداعی بخش فعالیت های این قشر از جامعه باشد .

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر با نامگذاری این روز ، مسوولین توجه و عنایت ویژه ای به اصحاب رسانه نشان می دهند ، گفت : این امر مبین این نکته است که جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جامعه در حال تبیین است و جایگاه مفقوده ای نیست.

محمد زاده افزود : رسانه های سمعی و بصری ، مکتوب و مجازی راه خود را در جامعه مشخص کرده اند و این رسانه ها به مردم آگاهی می رسانند.

وی ادامه داد : همانگونه که روابط عمومی نهادها پل ارتباطی بین مردم ، خبرنگاران و مسوولین هستند ، اصحاب رسانه نیز پل ارتباطی و انعکاس دهنده موضوعات و معضلات هستند .

وی با اشاره به نقش خانه مطبوعات در حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه عنوان کرد : خانه مطبوعات می تواند به عنوان یک موسسه صنفی حامی خبرنگاران باشد و ما نیز در بانک دی با رایزنی هایی که با خانه مطبوعات گیلان داشته ایم به دنبال همکاری با این موسسه و کمک به جامعه خبرنگاران هستیم .

محمد زاده تاکید کرد : خانه ی مطبوعات گیلان اتفاق خوبی است که می تواند راهگشای بسیاری از معضلات اصحاب رسانه باشد .

وی ادامه داد : خبرنگاران قشر پر تلاشی هستند که در تمامی رویداد ها و رخدادها حاضرند و خبرها را به گوش مردم می رسانند و سلامت فرهنگی جامعه ما به سلامت قلم خبرنگاران بر می گردد.

محمد زاده گفت : امیدواریم که زحمات خبرنگاران همواره مد نظر مسوولین قرار گیرد و قدردان این قشر از جامعه باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true