لزوم ارتقاء توانمندی، توسعه فرهنگی و ساخت الگوی مناسب در سنجش توانمند سازی مددجویان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

حمید حسینی مدیرکل زندان‌های گیلان - لزوم ارتقاء توانمندی، توسعه فرهنگی و ساخت الگوی مناسب در سنجش توانمند سازی مددجویان

سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای گیلان بهمراه روسای ستادی از مجمومه کانون اصلاح و تربیت استان و زندان زنان رشت و زندان لنگرود بازدید کرد.

سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای استان گیلان، اولویتهای دهگانه سازمان را به منظور پیشبرد اهداف برنامه ریزی شده زندانهای گیلان موثر و مفید دانست.

وی روند توسعه در زندانها را پیش نیاز انگیزش عنوان داشت و افزود،: مستلزم آن نقش آفرینی علمی و عملی توسط کارکنان در بالا بردن بهره وری صحیح و مناسب برای ایجاد یک هم افزایی موثر در رشد و تعالی اهداف سازمانی است.

مدیر کل زندانهای گیلان، ایجاد یک تیم منسجم و شاداب را در اثر بخش بودن حوزه های مختلف زندانبانی یک امر ضروری دانست و گفت: توسعه در هم افزایی با برگزاری برنامه های مشارکتی اثر بخش تر خواهد بود و این خود زمینه مناسبی برای پیشبرد اهداف سازمانی در تمامی زمینه هاست.

سید حمید حسینی همچنین توسعه فرهنگی و ساخت الگوی مناسب در سنجش توانمند سازی مددجویان با بهره گیری از دانش و علم نوین زندانبانی را مهم برشمرد و افزود: با الگویی چون نیاز سنجی میتوان مسایل و مشکلات را شناسایی و سپس ارزیابی دقیق تا نسبت به رسالت سازمانی فائق آییم.

وی در پایان نیاز به آموزش را در تحلیل نیازهای فعلی و نیازهای مورد انتظار سازمان یکی از مواردی دانست که باید به آن توجه ویژه شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true