قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

4 129 730x363 600x338 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

به گزارش رکنا، در ماه های اخیر سه زن زیبا در عراق هرکدام به نوع مرموزی تسلیم رگ شده اند و تحقیقات پلیس عراق در ۲ پرونده تا به این لحظه به جایی نرسیده است. تاره فارس مدل مشهور عراقی و دختر شایسته عراق چند روز قبل به دست ۲ موتور سوار به قتل رسید. با قتل تاره فارس تعداد قتل های زن های زیبا در عراق به عدد ۳ رسید. چندی پیش رشا الحسن صاحب یک مرکز زیبایی به طور مرموزی فوت کرد. علت مرگ این زن زیبا ایست قلبی اعلام شد اما از همان اول فرضیه زیادی در مورد به قتل رسیدن رشا الحسن مطرح شد. فرضیه قوی که در مورد قتل این زن مطرح می شود به یک زن ایرانی ربط دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند یک زن ایرانی رقیب رشا الحسن در وارد کردن لوازم آرایشی بوده است، به هین خاطر برخی اعتقاد دارند قتل رشا الحسن می تواند کار این زن ایرانی باشد.

مرگ کارشناس زیبایی عراق در حاله ای از ابهام

183774 254 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

رفیف الیاسری

قبل از رشا الحسن یک زن زیبا دیگر به طور مروزی جان خود را از دست داده است.

خبر فوت کارشناس زیبایی عراقی دکتر «رفیف الیاسری» پس از انتقال او به بیمارستان منتشر شد. سخنگوی وزارت بهداشت و درمان عراق گفت: یاسری در حالیکه از دنیا رفته بود به بیمارستان “شیخ زاید” انتقال داده شد.

بنا به گزارش منابع محلی در عراق ، این کارشناس و جراح زیبایی معروف به دلایل نامعلومی فوت کرده است. رفیف الیاسری متولد سال ۱۹۸۵ میلادی و ۳۳ ساله دکتر زیبایی معروف در سطح محلی و جهانی بود و درباره ی امور مربوط به زنان در شبکه های عراقی از جمله ماهواره “سومریه” برنامه اجرا می کرد.

 به گزارش رکنا، جسد رفیف را به پزشکی قانونی ارجاع داده اند تا ظرف هشت تا ده روز تحقیقات روی او صورت بگیرد.

رفیف الیاسری به تازگی (در ماه مارس) از سوی مؤسسه ی فرانسوی به عنوان سفیر حسن نیت در حقوق بشر و صلح انتخاب شده بود.

183775 480 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

تاکنون دو نفر از نزدیکان او از سوی پلیس دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته اند. خبرگزاری ها به نقل از برادر این جراح معروف عراقی می گویند : رفیف ساعت ۲ شب در حالیکه گریه می کرد از محل کار به خانه برگشت و از شرایط روحی بدی رنج می برد ، سپس هوشیاری اش را از دست داد و ما او را فوراً به بیمارستان رساندیم. پزشک می گوید او یک ربع قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر سکته مغزی جان سپرده است.

بسیاری از عراقی ها با هشتگ رفیف الیاسری در توییتر با بازماندگان همدردی کردند. البته شایعات زیادی درباره ی مرگ این چهره ی سرشناس عراقی وجود دارد؛ برخی می گویند در غذای او ماده ی سمی آرسنیک وجود داشته و برخی دیگر حادثه ی تصادف  را علت مرگ او می دانند. عده ای هم می گویند که جسد او را در خانه اش و در حالیکه خون استفراغ کرده بود پیدا کردند.

 اگرچه چندماه است از مرگ رفیف می گذرد اما مسئولان هنوز علت واقعی مرگ او را اعلا نکرده اند. به گزارش یک رسانه عراقی به نقل از یک منبع آگاه، با اینکه چندماهی از مرگ رشا الحسن و رفیف الیاسری می گذرد اما مسئولان مربوط نتایج تحقیقات خود را اعلام نمی کنند و بارها در اینباره سکوت کرده اند.

183785 144 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

الیاسری در توضیح این عکس در اینستاگرامش نوشته بود: حسین… پسری که آتش صورتش را سوزاند اما قلب پاکش را نتوانست بسوزاند. تمام تلاشم را می کنم تا او را درمان کنم… کار آسانی نیست اما کودکی به پاکی و معصومیت او باید زندگی طبیعی داشته باشد.

183786 673 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

گفته می شود رفیف الیاسری سرپرستی ۱۳۰ خانواده ی فقیر عراقی را بر عهده داشت و افراد بی بضاعت را که چهره هایشان در حوادث آسیب دیده بود رایگان جراحی می کرد. او یک مرکز زیبایی به نام “باربی” هم دایر کرده بود که در اینستاگرام ۳۰۰هزار فالوئر داشت.

قتل تاره فارس مدل مشهور عراقی به دست داعش یا گروهای تندرو؟

4 129 730x363 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

تاره فارس

چندی پیش خبر قتل مدل مشهور عراقی که بیش از ۲ میلیون فالوور در اینستگرام داشت در سایت های خبری عرق منتشر شد این دختر ۲۲ ساله توسط ۲ موتور سوار با شلیک شش گلوله که ۲ تای آن به سر وی برخورد کرده است از پای در آمد. تاره فارس به عنوان دختر شایسته عراق هم انتخاب شده بود. این دختر زیبا در حرفه مدلینگ مشغول به کار بود که در اوج موفقیت زندگی اش به پایان رسید.

بعد از قتل این ستاره مدلینگ خیلی ها عامل قتل او را گروه های تندرو مذهبی عنوان کردند. داعش هنگامی که در عراق حکوت داشت به آرایشگاه های حمله می کرد و دختران بی حجاب را مورد آزار و اذیت قرار می داد و حتی برخی از آنها را به قتل می رساند. به این خاطر است که انگشت اتهام برای قتل سه زن زیبا عراقی که هرکدامشان به نحوی با زیبایی و مد سر و کار داشتند به سوی داعش نشانه رفته است.

عبدالوهاب الطائی مشاور اطلاع‌رسانی وزیر کشور عراق دخات هرگونه جناح های سیاسی و مذهبی را تکذیب کرد و گفت: تحقیقات نشان می دهد هیچ یک از گروهای مسلح، سیاسی و مذهبی در قتل تاره فارس دخالت نداشته اند.

در ادامه فرضیه ها ، همان روزهای نخست اسم شخصی به نام عبدالله الویسی به عنوان مظنون اصلی این پرونده مطرح شد. خیلی از پایگاه های خبری عراق الویسی را  قاتل ملکه زیبای عراق عنوان کردند. چند روزی از این حدس و گمان ها گذشت تا پلیس اعلام کرد یک مظنون که به احتمال زیاد عبدالله الویسی است را دستگیر کرده است اما بنا به دلایلی که هیچکس نمی داند پلیس جزییات بیشتری از این مظنون اعلام نکرد.

آیا پلیس به دلیل اینکه این متهم قتل ملکه عراق با گروهای تندروی در ارتباط است زوایای پنهان این پرونده را اعلام نکرده یا دلیل دیگری وجود دارد.

تاره فارس طی سال های اخیر به دلیل انتشار تصاویر بی حجاب و نامتعارف از خود در شبکه های اجتماعی مخالفان بسیاری داشته است و بارها تهدید به مرگ شده بود یکی از این تهدید ها شب قبل از مرگش توسط عبدالله الویسی انجام شده بود که پلیس به همین دلیل وی را بازداشت کرده است.

photo 2018 09 29 08 26 27 - قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + تصاویر

 این مرد در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: فردا روز مرگ تاره فارس است

فیلم ۱۵ ثانیه ای هم از لحظه به قتل رسیدن تاره فارس منتشر شده است که می توانید در این خبر ببینید. در ادامه فیلم، مردی ناشناسی از سمت راننده نزدیک می شود و از فاصله نزدیک به فارس تیراندازی می کند و پس از آن خودرو منحرف می شود و قاتل سوار موتور سیکلتی که راننده منتظر اوست شده و فرار می کند.

true
برچسب ها : , , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true