فعالیت مجدد دانشگاه آزاد لاهیجان در پیام‌رسان تلگرام / آیا کانال رسمی دانشگاه به دست بسیج مدیریت می‌شود؟!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

آزاد لاهیجان - فعالیت مجدد دانشگاه آزاد لاهیجان در پیام‌رسان تلگرام / آیا کانال رسمی دانشگاه به دست بسیج مدیریت می‌شود؟!

به گزارش «بامردم»، فعالیت مجدد کانال رسمی تلگرامی دانشگاه آزاد لاهیجان در پیام‌رسان تلگرام در حالی اتفاق افتاده که پیش‌ازاین طی دستوری از ریاست عالی دانشگاه آزاد کشور کلیه معاونت‌ها، ادارات، واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی موظف به خروج از تلگرام و ادامه فعالیت در پیام‌رسان‌های داخلی شده بودند.

البته دانشگاه آزاد لاهیجان سعی کرده با تغییر نام کانال و نوشتن توضیحات (این کانال هیچ ارتباطی با دانشگاه ندارد و تحت اداره گروهی از دانشجویان است) فعالیت این کانال را غیررسمی و دانشجویی عنوان کند این در حالی است که حتی اگر این اتفاق افتاده باشد نیز با تصمیم مدیران این واحد دانشگاهی بوده چراکه با مراجعه به کانال و مشاهده پست‌های قبلی می‌توان به‌راحتی دریافت این همان کانال رسمی دانشگاه است!

البته ناگفته نماند که با توجه به نوع پوشش اخبار این احتمال می‌رود که این کانال توسط مدیران به بسیج دانشجویی سپرده شده باشد!

مجدد کانال تلگرام دانشگاه آزاد لاهیجان 563x400 - فعالیت مجدد دانشگاه آزاد لاهیجان در پیام‌رسان تلگرام / آیا کانال رسمی دانشگاه به دست بسیج مدیریت می‌شود؟!

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true