چهارشنبه, 3 مرداد 1403 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42759 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 2416×
یکپارچگی و انسجام مدیران استان در جهت رونق تولید و اشتغال/ تاکید استاندار گیلان بر لزوم تعامل دستگاههای اجرایی با بخش خصوصی
25 آذر 1397 ساعت: 12:48
شناسه : 144489
1

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: تولید و اشتغال به گفتمان غالب تبدیل شده است ،بدین گونه که حاکمیت و نهادهای مدنی درک یکپارچه ،منسجم و هماهنگ از این دو مقوله دارند .

پ
پ

سیدمحمد احمدی 1 - یکپارچگی و انسجام مدیران استان در جهت رونق تولید و اشتغال/ تاکید استاندار گیلان بر لزوم تعامل دستگاههای اجرایی با بخش خصوصی - 'dghk

سید محمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در گفتگو با تدبیر شرق در خصوص روند توسعه ی تولید و اشتغال در استان گفت : تمامی رویکردها در گیلان به سمت و سوی رونق تولید و اشتغال است.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاههای اجرایی در جهت رفع مشکلات این حوزه تلاش می کنند ،ادامه داد : برای اینکه تولید و اشتغال در جامعه شکل بگیرند و مسیر صحیحی را طی کن بدون تردید باید متولیان امر ،ارکان نظام اعم از دولت ،مجلس و قوه قضاییه الزامات این موارد را به رسمیت بشناسند و فضا و بستر را برای رونق هر چه بیشتر فراهم کنند.

احمدی افزود : در استان گیلان به حمدالله با درایت استاندار محترم ،دکتر سالاری این فضا حاکم است و همه در مسیر تحقق این مهم در تلاش هستند.

وی تاکید کرد : تولید و اشتغال به گفتمان غالب تبدیل شده است ،بدین گونه که حاکمیت و نهادهای مدنی درک یکپارچه ،منسجم و هماهنگ از این دو مقوله دارند .

احمدی اضافه کرد : تولید و اشتغال تضمین کننده منافع ملی است و محور همه ی تصمیم گیریها و اقدامات از سوی دولت و سایر بخش ها منجمله بخش خصوصی باید توجه به منافع ملی باشد.

وی اذعان داشت : تجربه ی کشورهای موفق در ایجاد اقتصادی نیرومند و تاب آور موید این است که آنان دارای بخش خصوصی قوی و دارای ظرفیت بالا هستند.

گفتنی است در سالهای اخیر ،کارگروه رفع موانع تولید و کارگروه رونق تولید با همکاری نهادهای اجرایی و استانداری گیلان تلاشهای گسترده‌ای به جهت رفع معضلات واحد های تولیدی و صنعتی استان داشته اند و تاکید استاندار گیلان همواره به جهت حمایت از بخش های تولیدی استان برای خارج شدن از رکود بوده تا بدین ترتیب چرخ بخش اقتصادی گیلان بچرخد و از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری شود .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.