در برابر خدمات برخی دستگاه‌های زحمتکش دولتی بی انصاف نباشیم / به آن سایتی که با وقاحت تمام نوشته است ارزشی های شهر در نماز جمعه لاهیجان نمی روند می گویم حزب الله فقط شما هستید؟
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

جمعه لاهیجان 7 1 600x400 - در برابر خدمات برخی دستگاه‌های زحمتکش دولتی بی انصاف نباشیم / به آن سایتی که با وقاحت تمام نوشته است ارزشی های شهر در نماز جمعه لاهیجان نمی روند می گویم حزب الله فقط شما هستید؟

حجت الاسلام والمسلمین صدیق در خطبه های نماز جمعه این هفته لاهیجان اظهار داشت: آن مسئول اداره ای که فقط بگوید من، و هیچ یک از منشور حقوق دیگران را رعایت نکند دارای حماقت است. از نمونه های حماقت این افراد همین بس که بگوید خودش از دیگران برتر است و دیگران هیچ امتیازی بالاتر از او ندارند و او به گردن همه حق دارد.امام علی(ع) داد میزد و می فرمود من علی به گردن شما حقوقی و شما نیز به گردن من حقی دارید.

وی افزود: در برابر خدمات برخی دستگاه های زحمتکش دولتی بی انصاف نباشیم. اداره گاز لاهیجان در نحوه خدمت رسانی به مردم تاکنون موفق بوده است. از میان کل ساکنین شهرستان لاهیجان مخصوصا روستاها و نقاط دوردست فقط ۲۰۰ خانوار گازرسانی نشده است.این واقعا قدردانی دارد و امیدوارم با همت و تلاش این عزیزان تمامی خانوارهای این شهرستان از این نعمت خدادادی بهره مند شوند

امام جمعه لاهیجان با گرامیداشت روز حمل و نقل گفت: مسئله حمل و نقل بسیار سرنوشت ساز است و به راحتی نباید از این موضوع گذشت. بعضی مسیرها و جاده ها واقعا خطرناک است. برای یک شهر توریست پذیر مثل لاهیجان نباید اینگونه موارد وجود داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صدیق اظهار داشت: به آن سایتی که با وقاحت تمام نوشته است ارزشی های شهر در نماز جمعه لاهیجان نمی روند می گویم که پس این همه مردم که هر هفته به جمعیت شان افزوده می شود و جا برای نشستن ندارند آیا ارزشی نیستند، حزب الله فقط شما هستید؟ اگر از این مردم ارزشی عذرخواهی نکنید از همین تریبون نام شان را می برم و رسوایشان می کنم تا مردم بشناسند شما را.

وی افزود: به آنهایی که به ظاهر خودشان را ارزشی و حزب الهی و این مردم همیشه در صحنه را به زعم خود بی ارزش می خوانند می گویم که باید با آنهایی مقابله می کردید که بیت المال را در حقوق شخصی خود وارد می کردند و عده ای هم آفرین آفرین می گفتند.صدیق بیت المال را محترم می شمارد.

امام جمعه لاهیجان با اشاره به موضوع بازداشت موقت یک جانباز شهرستان تصریح کرد: اهانت به یک جانباز توسط دادستان شهر آن هم جانبار ۷۰ درصد که شهید زنده ما محسوب می شوند به هیچ وجه پذیرفته نیست و در اسرع وقت با تعدادی از جانبازان و فرماندار و رئیس دادگستری شهر در دفتر خودم به این موضوع رسیدگی می کنم. تا زمانی که در این شهر هستم با تمام وجودم از جانبازان عزیز که افتخار این کشور هستند حمایت می کنم.

وی گفت: فتنه ۸۸ یک جنگ روانی بود که از سوی عده ای در داخل کشور و به پیروی از شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار انجام شد.هنوز هم فتنه ها نخوابیده و اخیرا با مسئله جنگ اقتصادی در حال برهم زدن آرامش روحی و روانی مردم اند

شایان ذکر است که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته آقای دکتر حیدری نژاد ریاست اداره گاز شهرستان لاهیجان بودند که در خصوص عملکرد این اداره و خدمات گازرسانی به نقاط مختلف شهرستان گزارشی ارائه دادند.

photo ۲۰۱۸ ۱۲ ۲۱ ۱۶ ۰۹ ۳۸ 533x400 - در برابر خدمات برخی دستگاه‌های زحمتکش دولتی بی انصاف نباشیم / به آن سایتی که با وقاحت تمام نوشته است ارزشی های شهر در نماز جمعه لاهیجان نمی روند می گویم حزب الله فقط شما هستید؟

photo ۲۰۱۸ ۱۲ ۲۱ ۱۶ ۳۶ ۴۱ - در برابر خدمات برخی دستگاه‌های زحمتکش دولتی بی انصاف نباشیم / به آن سایتی که با وقاحت تمام نوشته است ارزشی های شهر در نماز جمعه لاهیجان نمی روند می گویم حزب الله فقط شما هستید؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true