تشکیل کمیته نظارت بر اجرای پروژه‌های تسهیلات اشتغالزایی روستایی / جذب بیش از 100 درصد تسهیلات مصوب شده شهرستان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

کمیته اشتغال روستایی شهرستان لاهیجان 1 550x400 - تشکیل کمیته نظارت بر اجرای پروژه‌های تسهیلات اشتغالزایی روستایی / جذب بیش از 100 درصد تسهیلات مصوب شده شهرستان

امیر جانبازی در جلسه کمیته اشتغال روستایی شهرستان لاهیجان روند جذب تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان را خیلی خوب توصیف کرد و گفت: هم اکنون بیش از ۱۰۰ درصد تسهیلات مصوب شده شهرستان جذب شده است و تعداد قابل توجهی نیز آماده جذب می باشد.

وی افزود: بانک ها و مدیران مرتبط شهرستان برای جذب این تسهیلات و کمک به اشتغالزایی زحمات فراوانی کشیدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان گفت: تسهیلات جذب شده شهرستان لاهیجان کیفی بوده به این صورت که این تسهیلات پرداختی فرصت اشتغالزایی بیشتری را فراهم می آورد.

جانبازی ادامه داد: بانک های توسعه تعاون، کشاورزی و پست بانک بیشترین پرداختی و همچنین دستگاه های صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی و گردشگری به ترتیب بیشترین جذب را داشته اند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر اجرای پروژه های اشتغال روستایی، اظهار داشت: اکنون که بیش از میزان صد درصد تسهیلات جذب شده است برای نظارت بر اجرای درست طرح ها یا تکمیل و توسعه پروژه ها تکمیل پروژه ها بازدید هایی به عمل خواهد آمد و از هفته آینده در این جلسات بررسی خواهد شد.

گفتنی است اعضای این کمیته متشکل از نماینده فرمانداری، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، دستگاه معرف و بانک تسهیلات دهنده می‌باشد.

کمیته اشتغال روستایی شهرستان لاهیجان 2 533x400 - تشکیل کمیته نظارت بر اجرای پروژه‌های تسهیلات اشتغالزایی روستایی / جذب بیش از 100 درصد تسهیلات مصوب شده شهرستان

کمیته اشتغال روستایی شهرستان لاهیجان 3 533x400 - تشکیل کمیته نظارت بر اجرای پروژه‌های تسهیلات اشتغالزایی روستایی / جذب بیش از 100 درصد تسهیلات مصوب شده شهرستان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true