در پاسخ به بی مهری‌ها و تهمت‌هایی که زده شد، سکوت می‌کنم | بنابر مصوبه هیئت تطبیق شهرستان، روند طرح سوال، غیرقانونی اعلام شده بود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۵ تیر - ۱۳۹۸  
false
false

نیک بین شهردار سیاهکل 600x400 - در پاسخ به بی مهری‌ها و تهمت‌هایی که زده شد، سکوت می‌کنم | بنابر مصوبه هیئت تطبیق شهرستان، روند طرح سوال، غیرقانونی اعلام شده بود

دکتر ایمان محمد پور نیک بین، شهردار جوان سیاهکل طی مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه خبری گیل و دیلم ، در اولین واکنش به استیضاح خود از سوی شورای اسلامی این شهر ، با قرائت بیتی از اشعار حافظ اظهار داشت :

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم
یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

نیک بین در پاسخ به چگونگی نحوه استیضاح خود با بیان اینکه طبق مصوبه ی هیئت تطبیق شهرستان سیاهکل ، روند طرح سوال اعضاء محترم شورای شهر از شهردار ، غیرقانونی اعلام گردیده بود ،افزود : ضمن اینکه طرح سوال و استیضاح شهردار ،حق قانونی این عزیزان در شورای شهر است، به نظر و رایشان احترام می گذارم اما سوالاتی که از بنده پرسیده شد بلا استثناء وجاهت قانونی نداشته است و از همان ابتدا در مرحله ی تذکر نیز رد گردیده بود .

دکتر نیک بین در ادامه ، علت حضور خود در جلسه استیضاح را صرفا بدلیل خواست شخصی وی مبنی بر عدم ایجاد تنش در فضای شهر سیاهکل عنوان کرده و در ادامه گفت: فعلا تا اعلام نتیجه نهایی توسط شورای محترم تطبیق شهرستان، در پاسخ به بی مهری ها و تهمت هایی که زده شد ، سکوت می کنم .

وی افزود: بنده اگر بنا بر گفته ی عزیزان ، مشکلی داشته و یا در مدیریت شهری خود اعمالی غیرقانونی انجام داده بودم ، اصراری بر علنی بودن جلسات برگزار شده از سوی شورای شهر نمی کردم .

دکتر ایمان محمد پور نیک بین در پاسخ به این سوال که علت سکوت وی در قبال شایعه پراکنی های صورت گرفته اخیر در فضای مجازی چیست، اظهار داشت: عملکرد بنده در مدتی که خدمتگذار مردم سیاهکل بودم نیازی به دفاع ندارد. در صورت لزوم، زمان برای بیان حقایق نزد بنده محفوظ است و صحبت های نهایی را از طریق اصحاب رسانه با شهروندان محترم سیاهکل در میان خواهم گذاشت .

شایان ذکر است ، اواخر مهر ماه سال گذشته ، دکتر ایمان محمدپور نیک بین، طی انتخاباتی با کسب پنج رأی قاطع موافق از سوی اعضای شورای اسلامی شهر سیاهکل به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود .

محمدپور نیک بین ۳۵ ساله و دارای مدرک دکترای در رشته مهندسی عمران است.

در کارنامه کاری شهردار سیاهکل عضویت در هیئت علمی و استادیاری گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و قائم مقامی مرکز متخصصان راه و شهرسازی کشور در گیلان به چشم می خورد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true